استقلال - آزادی - عدالت اجتماعی (جمهوری ایرانی)
به سایت خبری جبهه ملی ایران ،پرببنده ترین سایت نیروهای ملی خوش آمدید
این سایت خبری مستقل است و به انعکاس اخبار تشکلهای جبهه ملی ایران و نیروهای ملی در سراسر جهان اختصاص دارد
از دیگر صفحات این تارنما در زیر این پیام با کلیک روی صفحه دیدن کنید
 
¤ اخبار دانشجویی
¤ صدور حکم زندان برای ۲۰ نفر از بازداشت شدگان زلزله آذربايجان
¤ دیدار اعضای جبهه ملی ایران با فرید طاهری
¤ روز دانشجو در مزار کیانوش آسا/ بیانیه دفتر تحکیم وحدت
¤ احضار مجدد پیمان عارف به دادگاه
¤ پیمان عارف بار دیگر از تحصیل محروم گردید.
¤ دفتر تحکیم وحدت و سازمان دانش آموختگان ایران در بیانیه ای مشترک: «صدای دانشجویان دربند باشیم»
¤ بیانیه‌ دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال; «تشکیل جبهه‌ دموکراسی‌خواهان برای صیانت از منافع ملت ایران در مقابل استبداد داخلی»
¤ ممانعت از آزادی پیمان عارف، فعال سابق دانشجویی
¤ پیمان عارف، دانشجوی زندانی، پس از اعتصاب غذا به بیمارستان منتقل شد
¤ پیمان عارف برای سومین بار بازداشت شد
سایتهای دیگر
 
اندیشگاه ملی/ آریان پور
¤ صفحه اول  ¤ اخبار ايران  ¤ اخبار جبهه ملی  ¤ بیانیه های جبهه ملی  ¤ کورش زعيم  ¤ جبهه ملی اروپا  ¤  واشنگتن  ¤ اخبار دانشجویی  ¤ خارج از کشور  ¤ دکتر ورجاوند  ¤ زنان  ¤ نشریات  ¤ دیدگاه  ¤ دریادار مدنی  ¤ رضا آذرخش  ¤ اندیشگاه ملی/ آریان پور  ¤ کنگره ملی/ امیرانتظام  ¤ مقالات  ¤  عضويت  ¤ نهضت آزادی/حزب ملت ایران  ¤ کارگران  ¤  اسناد جبهه ملی  ¤ جوانان جبهه ملی  ¤ دکتر باوند  ¤ كانون انديشه و سخن.  ¤ بیژن مهر  ¤  سمينار جبهه ملی  ¤  فرهنگ  ¤ همبستگی برای دمکراسی و حقوق بشر در ایران  ¤ دفتر پژوهش های جبهه  ¤ اخبار زندانیان سیاسی  ¤ برنامه تلوزیون  ¤ اقتصاد  ¤ آلبوم عکسها  ¤ تماس با ما ¤ آرشیو خبرها
نامه سرگشاده به آقای نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل/امیر هوشنگ آریان پور
12 فروردین 1391       بازگشت به صفحه قبل 
نامه سرگشاده به آقای نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل
آقای نخست وزیر روی سخنم با شما و یارانتان در سازمان صیهونیستی اسرائیل است
این روزها شما وسایر صیهونیست های فناتیک و دوستانتان در کنگره آمریکا، بار ها و بارها اشاره به اظهارات رئیس جمهور رژیم جمهوری اسلامی کرده و بجهانیان برای هزارمین بار یاد آوری کرده اید که ایران در صدد نابودی اسرائیل و شهروندان یهودی مستقر در آن از صحنه گیتی است!
من سخنان آقای احمدی نژاد را که در سایت های مختلف به آن اشاره شده است برای اطلاع شما و مردم جهان دوباره تکرار کرده و سپس نتیجه گیری خود را که بر پایه حق وحقیقت بنا شده است باطلاعتان میرسانم:
منبع خبری آفتاب:
احمدی‌نژاد گفت:
وقتی به قضایای لبنان نگاه می‌كنیم، می‌بینیم كه چگونه لبنانی‌ها در برابر رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند در حال حاضر به همت فرزندان لبنانی و فلسطینی كلید شمارش معكوس نابودی رژیم صهیونیستی زده شده است و ما انشاالله در آینده‌ای نزدیك شاهد نابودی این رژیم خواهیم بود.
يک مقام وزارت خارجه اسراييل به خبرنگار راديو فردا گفت سفيراين کشوردرسازمان ملل متحد، ازشورای امنيت خواسته است موضعی قاطعانه عليه ديدگاه های آقای احمدی نژاد اتخاذ کند وآنرا محکوم کند.
به اين شکايت، ترجمه سخنان روزيکشنبه محموداحمدی نژاد، رییس جمهوری ایران ضميمه شده است. ریيس جمهوری اسلامی ايران، يکشنبه گفته بود:«کليد شمارش معکوس برای نابودی اسرائيل زده شده وانشاالله بزودی شاهد نابودی اسراييل خواهيم بود».

. احمدی نژاد دوسال پيش درکنفرانس «جهان بدون صهيونيسم» که درتهران برگزارشد، از «محو اسراييل ازنقشه جغرافيا» سخن رانده بود.
خانم کاندوليزارايس وزيرخارجه آمريکا درواکنش به اين سخنان گفته بود : «اين اظهارات درحکم حفرگودالی عميق تربرای خودايران است». دولت های فرانسه واسپانيا نيزاظهارات احمدی نژاد را محکوم کرده اند.
نخست وزيراسبق اسراییل، بنيامين نتانياهو نيزکه دوباره به رسيدن به قدرت چشم دوخته ومترصد است که درپی تحولات پيش رو درصحنه سياست اسراييل، به مسند نخست وزيری بازگردد، تيمی ازکارشناسان حقوقی وسياسی اسراييلی وآمريکايی تشکيل داده تا آقای احمدی نژادرا در ديوان بين المللی لاهه تحت تعقيب قراردهند.

اظهارات تند نمایندگان آمریکا علیه احمدی‌نژاد و تصمیم آنان به صدور یک قطعنامه شدیداللحن البته با مخالفت برخی دیگر از نمایندگان آمریکا مواجه شد. دنیس کزینیچ با اشاره به این که چنین قطعنامه‌ای حتی می‌تواند مبنای حمله به ایران قرار گیرد تاکید کرد بایستی دقیقاً بررسی شود که آیا رئیس‌جمهور ایران در سخنان خود واقعاً از لزوم نابودی اسرائیل و محو این کشور از نقشه جغرافیایی سخن گفته است یا خیر؟ این نماینده با استناد به ترجمه‌های مختلف اظهارات احمدی‌نژاد و همچنین توضیح مفهوم سیاسی رژیم صهیونیستی [واژه‌ای که از سوی مسلمانان به جای کلمه اسرائیل مورد استفاده قرار می‌گیرد تا عدم مشروعیت این رژیم را مورد تاکید قرار دهد] یادآور شد که منظور احمدی‌نژاد نه نابودی یک کشور که سرنگونی دولت اسرائیل بوده است

به گزارش خبرنگار آفتاب، نمایندگان کنگره آمریکا در این نشست با استناد به بخش 4 ماده دوم منشور ملل متحد که کشورهای عضو سازمان ملل را از تهدید تمامیت ارضی دیگر کشورها منع کرده است، خواستار آن شدند که جامعه جهانی اظهارات رئیس‌جمهور ایران درباره نابودی اسرائیل را جدی گرفته و واکنشی مناسب نشان دهد. استیو رادمن عضو دموکرات کنگره آمریکا که صریح‌ترین انتقادات غیرمتعارف و غیردیپلماتیک را بر رئیس‌جمهور ایران وارد کرد، در این نشست هشدار داد که ایالات متحده آمریکا نمی‌تواند دست روی دست بگذارد تا دولت ایران بزرگترین همپیمان آمریکا در خاورمیانه را نابود کند.

آنچه از نوشته های ذکر شده در بالا می توان برداشت نمود عبارتند ار:
1- احمدی نژاد خواستار نابودی رژیم صیهونیستی اسرائیل و محو آن از نقشه جغرافیایی جهان شده است. { درحالیکه خانم کاندولیزا رایس وزیر سابق خارجه آمریکا با ادای جمله: " این اظهارات در حکم کندن حفره ای عمیقتر برای خود ایران است} این گفته بمراتب خطرناکتر و توهین آمیز تز از اظهارات احمدی نژاد است که شامل همه مردم بیگناه ایران می شود! ولی هیچکس به خانم کاندولیزا ریس در باره اظهاراتش اعتراضی نکرده است!}
حال کجای اظهارات احمدی نژاد اشاره ای به نابودی حتی یک تن از یهودیان کرده است!؟
تکیه کلام احمدی نژاد نابودی رژیم صیهونیستی اسرائیل است که از نقطه نظر او و میلیونها از مردم جهان آنرا یک رژیم نژاد پرست و فناتیک و بسیار افراطی مشابه رژیم فاشیستی موسولینی و رژیم نازی های آلمان و رژیم کمونیستی شوروی در دوران فرمانروایی ژوزف استالین و رژیم خمر سرخ پالپوت و رژیم آپارتید آفریقای جنوبی می دانند.
2- آقای نتانیاهو در طول تاریخ صدها امپراطوری و کشورهای مختلف نابود شده و نامشان از صحنه گیتی محو شده است از جمله: امپراطوری های: پرشیا، بابلی ها، آشور و کلده، رومی ها، عثمانی ها، هانگاری - اطریش، روسیه تزاری ، شوروی سابق و امپراطوری بریتانیای کبیر که بقول خودشان " آفتاب در سرزمینهای آن هیچوقت عروب نمی کند!" ( البته دیدیم که کرد.) و و . ولی مردم آن کشورها باقی ماندند در حالیکه نام سرزمینهای آنها تغییر یافت! همین سرزمین مورد ادعایی شما یهودیان صیهونیست در طول تاریخ چند بار دست بدست گشته و نامش تغییر یافته است. آیا در همین دوران حیاط شما کشور آلمان به دو بخش آلمان غربی و شرقی تغییر نیافت ولی مجدداً یکی شدند.
3- در سال 1940 تعداد کشور های مستقل جهان بالغ بر 56 کشور بود ، در حالیکه در سال 2012 تعدادشان بالغ بر 196 کشور است. خوب، نتیجه می گیریم که کشور هایی از صحنه جهان محو شده و کشورهایی دیگر جایشان را گرفته اند. درست است که با تقسیم کشورهای بزرگتر و نابودی آنها کشور های کوچکتری بوجود آمده اندو رژیم اسرائیل صیهونیست نیز یکی از آنهاست.
4- ما میدانیم که یکی از آرزو های شما تقسیم ایران بزرگ به قطعات کوچکتر ولی بی خطر تری است، چنانچه شوروی سابق به 14 کشور و یوگوسلاوی سابق به 7 کشور کوچک بی خاصیت تقسیم شدند. ولی شما و یاران مشابه خودتان هیچوقت به چنین آرزویی دست نخواهید یافت و قبل از وقوع چنین واقعه ای رژیمتان چون نازیهای انسان سوز، فاشیست های ایتالیایی و اسپانیایی، پلپت ها ی تشنه بخون وآپارتیت های افریقای جنوبی نژاد پرست، تیمور و چنگیز های خونخوار و و ، از داخل کشور اسرائیل وبدست یهودیانی که از گوشه و کنار در سرزمین فلسطین و بقولی در بهشت موعود یهودیان مستقر شده و با گذشت 63 سال از تاریخ تشکیل اسرائیل به این نتیجه رسیده اند که رژیم صیهونیست نمی تواند تا ابد با همه همسایگان خود و با بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون مسلمان فناتیک که روزانه در حال بیشتر شدن است ( در حالیکه تعداد یهودیان جهان در حال رشدنیست ) در حال جنگ و ستیز بسر برد، بالاخره نابود شده و به فراموشی سپرده خواهد شد، و صد البته امکان دارد رژیم مردمی، متشکل از یهودیان دموکرات و صلح طلب، جانشین رژیم قبلی شده ، و بجای جنگ و ستیز وتجاوزبه سرزمینهای سایرین، به زندگی صلح جویانه خود در کنار آنان ادامه دهند .
لذا می توان نتیجه گرفت که رژیم جمهوری اسلامی و شخص احمدی نژاد نیاز ی ندارند که خواستار محو رژیم صیهونیست باشند. { چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است}
دربخش زیرین نوشته خود به عللی که باعث شده است که من چنین اندیشه ای را در مورد کشور اسرائیل فعلی داشته باشم بیان می کنم:
الف- اشاره ای به طرز تفکر چند تن از هزاران صیهونیستهای فناتیک:
خاخام یهودی بنام یسرائیل روزن Yesrael Rosen در سایت خود http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3266113,00.html
چنین اظهار عقیده کرده است:
(1) " همه فلسطینیها را باید کشت، زنان، کودکان شیرخواره، و حتی حیواناتشان را."
این خاخام که مدیر سازمان Tsomet Religious Institute است، فلسطینی ها را مشابه ملت " آمالیکیت"که در زمان موسی هنگامیکه او قوم یهود را بسوی اورشلیم هدایت می کرد، به یهودیان حمله ور شده و سعی در ممانعت از فرار یهودیان نمودند، می داند. بگفته او خدای یهود در تورات آورده است که یهودیان مجاز اند که قوم آمالیکیت را قتل عام کنند. این دستور خدای یهود برای یهودیان جزو حقوق الهی محسوب شده ونبایستی از آن عدول گردد. و بهمین علت آنچه در یورش اخیر نیروهای نظامی اسرائیل به نوار غزه رخ داد عیناً برابر دستور العمل خدای یهود در تورات بوده است!؟
"All of the Palestinians must be killed; men, women, infants, and even their beasts" cries the religious opinion of Rabbi Yisrael Rosen, the director of the long-established Tsomet Religious Institute. He wrote : "that Palestinians are like the nation of Amalekites, who attacked the Israelite tribes led by Moses on their way to Jerusalem". He stated that the Lord sent down in the Torah a ruling that allowed the Jews to kill the Amalekites, and that this ruling is known in Jewish jurisprudence (That's exactly what the Israeli Offensive Forces did in Ghaza)
(2) در تورات آمده است: " نابود کنید قوم آمالیکیت را از صحنه روزگار، غصب کنید اموال آنها را. به آنها رحم نکنید. به کشتنشان ادامه دهید، یکی بعد از دیگری . حتی فرزندانشان را باقی نگذارید، درختانشان، مراتعشان و حتی حیواناتشان را از شتر تا الاغ . . " از دیدگاه خاخام روزن، آمالیکیت ها قوم خاصی نیستند، بلکه هر قومی که با یهودیان مخالف باشد چه مسیحی و چه مسلمان بایستی نابود گردد.
The Torah states: "Annihilate the Amalekites from the beginning to the end. Kill them and wrest them from their possessions. Show them no mercy. Kill continuously, one after the other.. Leave no child, plant, or tree. Kill their beasts, from camels to donkeys.." Rosen stated that Amalekites are not a particular race, but rather all those who hate and oppose the Jews; Christians and Muslim

(3) گمان نکنید که این طرز تفکر فقط مختص خاخام روزن است، بلکه اکثر رهبران دینی یهودی دیدگاه خاخام روزن را تائید می کنند! ارشد خاخام های یهودی اسپانیا، خاخام مردخای الیاهو Mordechai Eliyahu پیشنهاد کرده بود که سرتاسرنوار غزه بایستی بوسیله بمب افکن های اسرائیلی به گونه کامل بمباران گردد. و بنظر ایشان ممنوعیت اخلاقی برای نابودی همه شهروندان سویل نوار غزه وجود ندارد.
(4) پسر ایشان خاخام شامول الیاهو ، اظهارات پدر را تکمیل کرده و اضافه کرده است: " اگر با کشتن 100 نفر به نتیجه نرسیدیم ، آنوقت یک هزار نفر را بکشیم و باز هم اگر نتیجه مورد نظر بدست نیامد ده هزار نفر و حتی یکمیلیون نفررا بکشیم.
(5) حتی محققین ، استادان ، معلمین و سیاستمداران اسرائیلی علناً صحبت از نابودی کامل همه فلسطینی ها می کنند.
دکتر ناچوم راکوورDr. Nachum Rakover ، محقق در امور قضائی و حقوقی می گوید: " مردم فلسطین به حماس که گروه تروریست است رای داده و آنها را برای کشتن ما اعزام نمودند! پس ما نمی توانیم شهروندان سویل فلسظینی را بیگناه بدانیم!
(6) یکی از مقامات حزب" شاسا" بنام الی یشائی Eli Yeshai می گوید در تورات نابود کردن و از ریشه کندن دشمنان کاریپسندیده ایست. بنابراین ما باید نوار غزه و آنچه در داخل آن در جنبش است از روی زمین محو کنیم!
(7) سیاستمدار دست راستی اسرائیلی بنام آویگادور لیبرمان پیشنهاد کرده بود که با تقلید از کشور آمریکا در جنگ جهانی دوم بهتر است با استفاده از بمب اتمی نوار غزه را نابود سازیم.
(8) ایده نابودی فلسطینی ها فقط در میان یک اقلیت اسرائیلی در جریان نیست بلکه اکثریت اسرائیلی ها و یهودیان مقیم آمریکا، دارای چنین طرز تفکری می باشند. آکثریت آنها معتقدند: "اگر خدای یهود در گذشته دور به قوم یهود اجازه قتل عام داد، پس چرا در حال حاضر چنین اجازه ای را صادر نمی کند!؟ آیا خداوند تغییر عقیده داده است؟ پس خدای یهود یک خدای نژاد پرست است!"
(9) سخنگوی اسرائیلی بنام ناچام آبراموویک Nacham Abramovic ،کودکان فلسطینی را تشبیه به دیو کرده و می گوید: " ممکن است آنها بنظر شما بصورت نو جوان بی آزار نمایان گردند، ولی در قلبشان آنها یک تروریست هستند که در درونشان دیوی پنهان شده است . من اطمینان کامل دارم که اگر به این کودکان اجازه داده شود که رشد کنند، تبدیل به یک شیطان تروریست شده و کودکان شما را خواهند کشت. ماانسانهای شریف و با اخلاق می توانیم بآسانی تشخیص دهیم که فرق انسانهای حقیقی و حیواناتی که خود را بصورت انسان درآاورده اند چیست و سپس مبادرت به کشتن حیوانات انسان نما خواهیم کرد، بدون آنکه از عمل خود نادم باشیم. چون در غرب چه کسی در موقعیتی است که بخواهد ما را از کشتن حیوانات انسان نما منع کند. غربیها خودشان، دستشان تا آرنج به خون دیگران آلوده است.
(10) اشاره ناچام آبراموویک به دیو صفتی کودکان فلسطینی ، مربوط به باورهای دین یهود است که تصور می کنند، خدای یهود، تنها آنها را به عنوان پاک ترین و خالص ترین مخلوق خود خلق کرده و دیگران ، یعنی غیر یهودیان وبی دینان را بصورت ظاهر انسان، ولی با روح حیوانی، فقط برای خدمت به یهودیان خلق کرده است. پس کشتن حیوانات انسان نما مشابه شکار گوزن و مرغان آسمان است.

Human animal mentioned by Abramovic refers to the Judaic religious belief that Jews are Gods chosen people; the elite and the pure-blooded, while all others (non-Jews, Goyims, gentiles) are animal souls incarnated into human bodies to serve the Jews. Killing a human animal is just a sport like hunting deer or birds
ب- توضیحات مختصری در مورد سازمان صیهونیستی .
تئودور هرتزل رویا گراو تئوریسین یهودی در سال 1896 نوشته خود را در باره کشور رویایی یهودیان تحت عنوان (Der Judenstate ) برشته تحریر درآورد. او سازمان سیاسی صیهونیستی را پایه گذاری نمود.
صیهونیسم عبارت است از یک جنبش ظاهراًملی یهودیان برای تجدید تولد کشوری در سرزمینی که معتقدند دین یهود از آنجا سرچشمه گرفته ، و وادار نمودن یهودیان به ترک کشورهایی که در طول تاریخ در آن ها ساکن بوده و مهاجرت به سرزمین زیون یا اسرائیل.
سرزمین زیون اصطلاحی است که در کتاب مقدسشان به آن اشاره شده است. زیون نام تپه ای است که پرستشگاه یهودیان در روی آن ساخته شده است. وکلمه زیونیسم و یا صیهونیسم از آن اقتباس شده است.
لازم به گفتن است که از همان اوایلی که سازمان صیهونیسم فعالیت خود را شروع نمود، گروهی دیگر از یهودیان که خود راRabbinical Leaders وعنوان سازمانشان را(True Torah Jews ) می نامند، مخالفت خود را با ادعا ها، نظرات و افکار تئودور هرتزل اعلام کرده و می کنند.آنها می گویند که مخالفت با زیونیسم به این معنی نیست که ما با سامی گرائی مخالفیم.
( Anti-Zionism is not anti-Semitism) آنها می گویند در هیچیک از کتابهای دینی یهودیان ذکری از ایجاد دوباره کشور اسرائیل نشده است. ضمناً اظهار کرده اند که تعداد زیادی از یهودیان اطلاع درست و کاملی ازاصول واقعی زیونیسم و اختلافش بامتون ذکر شده درتورات ندارند. اصول ذکر شده در نوشته هرتزل نه تنها باعث نجات و توسعه و رونق دین یهودی نیست بلکه باعث شده است که تنفر مردم جهان نسبت به یهودیان بیشتر و بیشتر گردد. به این علت هدف گروه ما رهبران راستین دین یهود، این بوده است که با بیان حقیقت در مورد اصول دین یهود میزان تنفر مردم جهان را تا حد ممکن تقلیل بدهیم. ضمناً آرزوی ما این است که اکثریت یهودیان که کورکورانه بخاطرمغز شوئی های زیونیسم در دام افتاده اند،از خواب غفلت بیدار شده و بخود آیند.
پ- صیهونیست ها با شعار اختراعی خود : " سرزمینی بدون مردم برای مردمی بدون سرزمین" ( منظور سرزمین فلسطین است با میلیونها فلسطینی که در طول قرنهای طولانی در آن سرزمین اقامت کرده اند، ولی صیهونیست ها این میلیونها مردم را آدم بحساب نیاورده اند؟)
و با چنین شعاری! از اواخر قرن نوزدهم مبادرت به تشویق یهودیان اروپایی نموده و خواستار شدند که یهودیان مقیم در سطح کشورهای جهان به بهشت موعودی که موسی به آنها وعده داده است مهاجرت و زمینهای بی صاحب را صاحب شوند!؟
در اوایل بجز یهودیان که در اروپا بعلت رفتار نامناسب و زننده ای که با آنها می شد و ترس از بازداشت و مصادره امولشان و شکنجه و اعدام، بدون توجه به درستی شعار، بحرف صیهونیست ها اعتماد کرده و بتدریج در اسرائیل مستقر شدند. ولی یهودیانی که در کشور هایی چون آمریکا و انگلیس و حتی ایران، مقیم بوده و از امکانات مالی فراوان و مشاغل و مناصب بالایی برخوردار بودند، توجهی به این شعار ها و دعوتهای صیهونیستها نکرده و در اسرائیل مستقر نگردیدند، بلکه ، برای آنکه نشان دهند نسبت به تشکیل یک کشور یهودی نشین و مستقل علاقمندند، ظاهراً پاسپورت کشور اسرائیل را دریافت نمودند ولی کشور های قبلی خود را بهیچ عنوانی ترک ننمودند.حد اکثر کاری که برای نشان دادن علاقه خود به کشور اسرائیل نشان می دهند، سفر های کوتاه مدتی است که گاهی به آن کشور می روند. ولی همه ساله یهودیان ثروتمند آمریکایی و اروپایی مبالغ قابل توجهی از درآمد های سالیانه خود را بخزانه دولت اسرائیل واریز می کنند و صد البته برابر قوانینی که از کنگره آمریکا، با برخورداری از نفوذی که لابی یهودی قدرتمند آیپک در اکثر نمایندگان سنا و کنگره دارا می باشد، موفق بتصویب آن شده اند، پرداخت این نوع کمکهای مالی به اسرائیل از معافیت مالیاتی برخوردار است!
پس از فروپاشی شوروی سابق و جدایی کشورهایی که در زمره اقمار آن کشور محسوب می شدند، صیهونیست ها شروع به تبلیغات فراوان برای کشاندن یهودیان این کشور های تازه بوجود آمده و از جمله یهودیان ساکن سرزمین اصلی روسیه نمودند. باز هم از همان شعار کذائی خود : "سرزمینی بدون مردم برای مردمانی بدون سرزمین" و دادن وعده های دل خوش کننده ای از قبیل: واگذاری منازل مناسب، واگذاری زمینهای کشاورزی، واگذاری کلیه تجهیزات . ابزارکار، واگذاری مشاغل مناسب برای مردان و زنان و ار همه مهمتر پرداخت کمکهای مالی فراوان تازمانیکه خود این یهودیان تازه وارد از هر لحاظ بمرحله خود کفایی برسند، موفق گردیدند بالع بر یک میلیون دویست هزار یهودی بی پول و بی سرمایه را بامید واهی زندگی بهتر ، آسایش و آرامش بیشتر و امکان آموزش تا رده دانشگاه برای فرزندانشان و و ، آنها را به کشور اسرائیل یا "بهشت صیهونیست ها" روانه کنند و در زمینهایی که بزور از فلسطینان گرفته شده ، ودر آن زمینها خانه سازی کرده بودند، این خانه ها را در اختیار این تازه واردین قرار داده و چند ماهی نیز مبالغی بعنوان کمک هزینه زندگی در اختیارشان گذاردند. ولی بزودی این گونه یهودیان پی بردند که اقامت آنها در این خانه ها که در نزدیکی نوار غزه و در تیر رس موشکهای فلسطینی هاست در حقیقت دولت صیهونیست اسرائیل با مستقر کردنشان در این مکانها خواسته است: 1- از آنها بعنوان شهروند درجه دوم و سپر بلا و یا Human shield) ) برای حفاظت ار شهروندان درجه اول یعنی یهودیان مهاجر اروپایی مورد استفاده قرار دهد. 2- تعداد زیادی از این یهودیان مهاجر علاقه ای به کشاورزی در زمینهای غصب شده از فلسطینیان رانده شده را ندارند. 3- بعلت نزدیکی به نوار غزه و هر لحظه انتظار سقوط یک موشک که احتمال نابودی خود وخانواده اش را انتظار می کشد، در نتیجه از لحاظ ایمنی وجانی نیز خیال خود و خانواده اش راحت نبوده و یکشب نمی توانند با خیال راحت بخواب روند. 4- بر خلاف وعده های تو خالی دولت اسرائیل شغل مناسبی به آنها داده نشده و 5- از لحاظ مالی آنگونه که تبلیغ کرده بودند عمل نکرده اند!
به این علت این گونه یهودیان که به آرزوی دست یافتن به یک کشور مستقل یهودی نشین و دستیابی به زندگی بهتر و امنیت بیشتر و نبود تبعیض و برخورداری از آسایش و رفاه بیشتری برای خود و خانوادشان روز شماری می کردند، با مهاجرت به اسرائیل پی بردند که همه آرزوهایشان خواب و خیالی بیش نبوده و با رفتار و کردار و عملکردی که سران صیهونیست اسرائیل در طول 63 سال گذشته از خود بروز داده اند، و دشمن تراشی هایی که با همسایگان خود نظیر: مصر، سوریه، اردن، لبنان، عراق و و بوجود آورده اند، نمی توانند آینده خوبی را برای کشورشان در افق دور دست ببینند. چنین است که چند میلیون یهودی شهروند اسرائیل برای داشتن آینده بهتری همراه با تامین جانی و مالی مطمئن تری بفکر چاره جوئی برای خود و خانواده شان افتاده اند!
ت- آقای نتانیاهو متاسفانه از دید شما و خوشبختانه از دید میلیونها از مردم پیرو اصول مردمی حقوق بشر ، تبلیغات سوء و سرا پا دروغ شما و صیهونیستهای یهودی، که در چند سال گذشته براه انداخته اید و با بلندگوهای خود و سیستم لابی گری پر قدرتتان ( آیپاک) که اظهارات ناشیانه و ساده لوحانه احمدی نژاد را در مورد محو {رژیم صیهونیستی} اسرائیل از صحنه گیتی و نابودی همه یهودیان جهان توسط بمبهای اتمی که ایران فاقد آنست ،براه انداخته اید نه تنها نتوانست مورد بهره برداری شما قرار گیرد بلکه ( Ricochet ) کمانه کرده و باعث بیشتر بدنام کردن رژیم صیهونیستی اسرائل و تشدید ناراحتی این یهودیان واقعه بینی که آنها را با دروغهای شاخدار خود به اسرائیل کشانده اید شده اشت.
(ث) حتی سازمان لابی آیپک برابر آماری که اخیرا انتشار داده است، نشان میدهد که بالغ بر 70 درصد از شهروندان اسرائیلی برای پاسپورت دومی به سفارتخانه های کشور دیگری مراجعه کرده اند. بالغ بر یکصد هزار اسرائیلی در حال حاضر پاسپورت آلمانی در دست دارند. یعنی همان کشوری که گفته شده است میلیونها یهودی را در کوره های آدم سوزی خودسوزانده و با گازهای خفه کننده معدوم کرده اند!؟ علاوه بر آن یک میلیون اسرائیلی دارای پاسپورت دومی هستند.
علاوه بر آن تازه وارد شدگان یهودی که در چند دهه اخیر به سرزمین فلسطین سابق و اسرائیل فعلی وارد شده اند نیز تصمیم به خروج از این سرزمین را گرفته اند، و این واقعه در حالی در حال تکوین است که تعداد زیادی از فلسطینیانی که در طول قرنها طولانی در آن سرزمین اقامت داشته و پس از تشکیل کشور اسرائیل وادار به ترک سرزمین آباء و اجدادی خود شده اند، آرزو دارند که مجدداً به سرزمین خود باز گردند!
چگونه ممکن است چنین اتفاقی رخ داده باشد!؟
(ج) برابر حقایق تاریخی، علت اینکه صیهونیست ها در اواخر قرن نوزدهم و در همه قرن بیستم تصمیم گرفتند که در سرزمین فلسطین و یا بقول خودشان بهشت موعودشان مقیم گردند بعلت فرار از دست رفتار ناپسند و آزار و اذیت شهروندان اروپایی نسبت به یهودیان مقیم کشور های مختلف اروپایی بود. ولی در حال حاضر فرزندان همان یهودیانی که بگونه غیر قانونی وارد سرزمین فلسطین شده وبزور این سرزمین را بتدریج به تصرف خود درآوردند، کشورهای اروپایی را که در گذشته پدرانشان ازآن رانده شده بودند، این بار بگونه بهشت موعود خود در نظر آورده و آرزوی باز گشت به آن کشور ها را دارند!؟
ژورنالیست یهودی بنام" گیدیون لوی" می گوید پدران ما آرزوی در دست داشتن پاسپورت اسرائلی را داشتند، ولی در حال حاضرعده زیادی از ما آرزوی داشتن پاسپورت یک کشور اروپایی را در سر می پرورانیم.
(چ) با بررسی دقیقی که توسط سازمان آیپاک و سازمان صندوق ملی یهوددیان در آلمان بعمل آورده است، به این نتیجه رسیده اند که: نیمی از یهودیان اسرائیلی تصمیم به خروج از اسرائیل را در یکی دو سال آینده گرفته اند!
برابر آماری که چندی قبل به توسط سازمان میراث مناخیم بگین (Menachim Begin Heritage Center) بدست آمده است نشان می دهد در حال حاضر تعداد این گونه اشخاص به 70 درصد رسیده است.
علاوه بر کشور آلمان، بیش از یک میلیون اسرائیلی دارای پاسپورت سایر کشورهای اروپایی هستند. و بیش از دیگرکشور ها، آمریکا مورد نظر اسرائیلیها بوده و بآسانی می توانند پاسپورت آن کشور را دریافت نمایند. در حال حاضر تعداد اسرائیلی هایی که پاسپورت آمریکایی دارند، بالع بر نیم میلیون است.
جالبتر این است که در ملاقات اخیر مقامات اسرائیلی ، و نمایندگان آیپاک با مقامات وزارت خارجه آمریکا، به اسرائیلیها اطمینان داده شده است که در صورت لزوم آمریکا بسرعت بنام همه اسرائیلی ها پاسپورت آمریکایی صادر خواهد نمود. ولی اسرائیلیهای عرب شامل این دست و دلبازی آمریکا نمی شوند. ( آیا این موافقت آمریکا به دادن پاسپورت به کلیه یهودیان اسرائیلی نمی تواند دلیلی جز این داشته باشد که حتی آمریکا اعتمادی به ادامه حیات رژیم صیهونیستی اسرائیل ندارد!؟)
آیپاک به یهودیان اسرائیل اعلام کرده است که نمایندگان کنگره آمریکا قول داده اند که یهودیانی که شهروند آمریکا می شوند خواهند توانست از کمک های مادی کشور آمریکا بهره مند گردند!
( از جیب خلیفه {پرداخت کنندگان مالیات در آمریکا}، اعضای محترم کنگره دست و دلبازی می کنند!)
یک پروفسور دانشگاه تل آویو بنام جوناسان رینولدز اخیراً اظهار کرده است که یهودیان اگر در تهران باشند شانس زنده ماندنشان بیش از اقامت در اسرائیل است ! و این وضع ادامه خواهد داشت تا هنگامیکه اسرائیل و یا آمریکا ایران را بمباران کند!؟
علت نگرانی یهودیانی را که بدنبال پاسپورت دیگری هستند، در نا معلوم بودن وضع امنیتی شهروندان اسرائیلی در داخل اسرائیل دانسته و به این علت آنها علاقمندند که با بدست آوردن پاسپورت دیگری آینده خود و خانوادشان را تامین نمایند. گروهی نیزعلت را در این می دانند که با گذشت فقط دو الی سه نسل از اقامت در اسرائیل هیچ یهودی آنطوری که باید و شاید ریشه خود را در آن سرزمین نمی یابد و نمی تواند دلبستگی آنچنانی به سرزمین اخیر خود خاصه با برخورداری از این همه نا امنی و عدم داشتن آینده بهتری برای خانواده خود بداند.
یکی دیگر از علل ناراحتی شهروندان یهودی که لیبرال هستند، اینست که ممکن است یهودیان فناتیک مقیم ساحل غربی که بتدریج زمینهای فلسطینی ها را غصب کرده اند، در آینده سر به شورش گذارده و تصمیم بگیرند که همه سرزمینها ساحل غربی را بتصرف خود در آورند. و با این عمل کشور اسرائیل را بیش از حال حاضر به سوی یک کشور فناتیک فاشیست هدایت نمایند.
ح- یهودیانی که از کشور شوروی سابق پس از فروپاشی به اسرائیل آمده اند، اکثرشان اعتقادی به صهیونیزم نداشته و از قول وقراری که دولت اسرائیل برای کشاندنشان به اسرائیل، با وعده های فریبکارانه که در عمل به اکثر آنها عمل نکردند، از جمله: داشتن شغل و مسکن و رفاه مناسب و تبیعض فاحشی که بین یهودیان اروپایی و روسی مشاهده می شود، ناراضی هستند.
بالغ بر 22درصد و یا 200 هزار یهودی مهاجر روسی از سال 1990 به کشور روسیه باز گشته و کمترین حسی نسبت بزندگی در یک کشور یهودی از خود نشان نداده و آمدن به اسرائیل و اقامت در آنرا یک اشتباه تاریخی که گریبان آنها وخانوادشان را گرفته است می دانند. لذا اظهار نموده اند که آنها نیازی به کشور اسرائیل ندارند و درصورت اقامت در روسیه بعنوان یک شهروند درجه یک با آنها رفتار می شود، و نه چون در اسرائیل با تبعیضاتی که برایشان قائل می شدند، بعنوان شهروند درجه دوم محسوب گردند!
یهودیان روسی عقید دارند که مسئولان دولتی اسرائیل اشخاص صالح و پاکی نبوده ودلسوزی لازم وکافی را نسبت به رفاه و آسایش بخشی از شهروندان کشور اسرائیل ارائه نکرده اند. آنها عقیده دارند که صیهونیسم اصول وعقاید خوب یهودیت را به یغما برده است واصول فاسدی را جانشین آن کرده است.
با تبلیقات سوئی که رهبران اسرائیلی دائماً برای بدست آوردن پشتیبانی شهروندان اسرائیلی در شیپورهای خود می دمند چون: بمب اتمی ایرانیان، حملات مکرر تروریست ها،براه افتادن هولوکوست دیگری، و از میان برداشتن اسرائیل از صحنه گیتی و از همه مهمتر اختلافات اسرائیل با همه کشورهای عرب همسایه، باعث نگرانی خانواده های اسرائیلی گردیده و به این نتیجه رسیده اند که آنها علاقمند نیستند فرزندان خود را در چنین سرزمین نا امنی بزرگ کنند. و لذا به این فکر افتاده اند تا ازکشور دیگری اجازه اقامت دریافت نمایند .
جین شولمان یک آمریکایی یهودی میگوید: " از آنچه ممکن است بوقوع بپیوندد، همه یهودیان تا حد مرگ ترسیده اند و حتی باوجود همه قول وقراری که آمریکا برای پشتیبانی از آنها وعده داده است، اعتقاد خود را به ماندن در اسرائیل از دست داده اند!
بعضی دیگر از کارشناسان وارد به امور یهودیان اظهار می کنند: " به علت وقایعی که در کشور هایی نظیر مصر، لیبی، تونس،سوریه، در یکی دو سال اخیر رخ داده ، و باعث بیداری شهروندان کشورهای عربی گردیده است، می تواند یکی دیگر از دلایل ناراحتی فکری شهروندان اسرائیلی شده باشد.
خ- آقای نتانیاهو، از بدو تاریخ، پیروان حضرت موسی بدلایلی مورد آزار واذیت سایر کشورها از جمله:
نیوچاد نظار دوم پادشاه بابل، آنتتیوکوس چهارم پادشاه یونان، ژنرال رومی پومپی، ژنرال رومی تیتوس، امپراطور رومی هاردیان، هراکلیوس پادشاه بیزانس، عربهای مسلمان، صلیبیون ( در دوران حکومت صلیبیون اروپایی کشتار، زنده سوزاندن و به فروش رساندن یهودیان ساکن آن منطقه به صورت برده یک امر عادی شد و این گونه وحشیگری و رفتار غیر انسانی صلیبیون به همراه نفوذ دینی شان به مناطق دیگر اروپا نیزرواج پیدا نمود.) ، ماملوک های مصری، مغول ها،
سلطان بایبار مصری، و اخراج یهودیان از انگلیس 1290 میلادی، اخراج یهودیان از فرانسه 1395 میلادی، اخراج یهودیان از اسپانیا بدستور دولت اسپانیا الحمبرا، اخراج یهودیان از پرتقال، کشتار بالغ بر یکصد هزار یهودی در اوکراین، شکنجه و آزار یهودیان در اکثر کشورهای اروپای شرقی چون: لهستان، لیتوانیا، بلاروس، مولدووا، و بالاخره در دهه 30 و 40 قرن بیستم وقایع وحشتناک هولی کوست در آلمان و سکوت و خفقان کشورهایی چون انگلیس، آمریکا، و متفقینشان برای جلوگیری از آن!؟
حتی در ماه مه 1939 ، کشتی مسافربری ساینت لوئیز SS St. Louis در حالیکه حامل فقط یک فرد مسیحی و936 یهودی بود بندر هامبورک را به مقصد آمریکای مرکزی ترک نمود. در تاریخ 4 ژوئن 1939 ناخدای کشتی، چون مقامات کوبا اجازه ورود یهودیان را به کشور خود ندادند موفق به پیاده کردن مسافران خود در کوبا نشد. او از دولت آمریکا درخواست پذیرش مسافران را نمود ولی فرانکلین روزولت از پذیرش آنها خودداری نمود! و در حال حاضرهمان آمریکای 1339 که یهودیان بی پناه را بکشور خود راه نداد، در 63 سال گذشته اسرائیل را تنها متحد خود در خاور میانه می داند!؟ و این در حالی است که در دو دهه 60 و 70 میلادی، آمریکا ، محمد رضا شاه پهلوی و کشور ایران را مفتخر بهمین لقب "تنها متحد" می نامید و سلطان دیکتاتور و پرورش دهنده سازمان تروریستی القاعده یعنی عربستان سعودی را علاوه بر اسرائیل مفتخر به همین لقب
" تنها متحد" می خواند.مضحک تر از این برخوردار بودن دیکتاتور سابق مصر حسنی مبارک تا سال قبل از همین لقب است!؟ ( آیا می توان انتظار داشت که تا ابد آمریکا از رژیم صیهونیستی اسرائیل پشتیبانی بدون قید و شرط خواهد کرد!؟
د- آقای نتانیاهو شما و وزیر دفاعتان اینروزها دائما از جنگ و بمباران کشور ایران صحبت می کنید و حتی با بیشرمی اظهار می کنید: " نباید فرصت را از دست داد ، و نه تنها از طریق مذاکره با ایران به نتیجه ای نخواهیم رسید، بلکه با ادامه مذاکره فرصت کافی به ایران داده خواهد شد تا به بمب هسته ای خود دست یافته و کشور اسرائیل را با آن بمب نابود سازد!"
شما اگر بتاریخ گذشته ایران مراجعه نمایید، مشاهده خواهید نمود که در 200 سال گذشته ایران بهیچ کشوری تجاوز نکرده ، بلکه این دیگران بوده اند که دردفعات مختلف بیطرفی ایران را زیر پا گذارده و به این کشور تجاوز کرده اند در وحله اول در جنگ اول جهانی تجاوز نیروهای نظامی عثمانی، روسیه و انگلیس به ایرانی که رسماً بیطرفی خود را در جنگ به اطلاع جهانیان رسانده بود.
در وحله دوم در جنگ دوم جهانی نیز نیروهای نظامی شوروی و انگلیس بدون اطلاع قبلی و اعلام جنگ وارد ایران بی طرف شدند.
در وحله سوم در حمله نیروهای نظامی عراق صدام حسین به تشویق و ترغیب پرزیدنت آمریکا رونالد ریگان و پشتیبانی کشورهای انگلیس، فرانسه ایتالیا ، عربستان سعودی ، کویت و غیره.
این در حالی است که کشور شما اسرائیل در طول عمر شصت و چند ساله عمر خود دائما در حال زد و خورد و جنگ با کشورهای همسایه و کلیه کشورهای مسلمان عربی بوده است و پس از گذشت این شش دهه وصدور بالغ بر 65 قطعنامه سازمان ملل، کشور شما بهیچک از این قطعنامه ها ترتیب اثری نداده و به جنگ و ستیز خود و تصاحب سرزمینهای فلسطینیان مالک آن سرزمین ها و سوریه و اردن ادامه داده و رفتاری را اعمال نموده اید که انسان را بیاد رفتار ناشایست و سبعانه چنگیز و تیمور و پول پت می اندازد.
شما که نگران ساخته شدن احتمالی بمب هسته ای ایران هستید ، تا این لحظه کوچکترین مدرکی دال بر ثبوت ادعای خود و سایر سازمانهای اطلاعاتی ارائه ننموده اید که ایران در حال تکمیل چنین پروژه ایست! البته شما در سفر اخیر خود به آمریکا اظهاراتی کرده اید به این شرح:
"کشور اسرائیل بیصبرانه منتظر جامعه بین المللی شده است که مشکل ایران را حل کند! ولی دیگر صبر ما به انتها رسیده است و بیش از این منتظر نخواهیم ماند!"
شما در سخنرانی خود در کنفرانس آیپاک اظهار نمود: " عده ای ساده لوح گمان می کنند که رژیم ایران برنامه ای برای ساخت بمب اتم ندارد!؟" ولی از دید من ، مسئول دلسوز یک کشور نباید گول اظهارات این ساده لوحان را خورده و امنیت و آینده کشورش را از طریق فعالیت های خطرناکترین رژیم در جهان که خیال دارد با وحشتناک ترین سلاح موجود در جهان، آن کشور را نابود سازد بخطر اندازد. پس باید سریعاً دست بکار شده و دشمن را قبل از آنکه او بتواند ما را نابود کند، نابود سازیم."
شمادر دنباله سخنانتان اشاره به سازمانها اطلاعاتی و امنیتی آمریکا کرده و آنها را به بی اطلاعی و نا آگاهی از آنچه در جهان میگذرد دانسته اید.
و اضافه کرده اید: " اسرائیل اجازه نخواهد داد که آمریکا بخاطر منافعش تاثیری در تصمیم گیریهای کشورمان داشته باشد.
در مورد اظهارات شما به بی اطلاعی سازمانهای اطلاعاتی و امنیتی آمریکا اچازه می خواهم کمی به عقب رفته و به رژیم سابق ایران اشاره کنم:
(1) ایران اولین کشوری در خاور میانه بود که در سال 1950 تشکیل کشور اسرائیل را برسمیت شناخت و ارتباط دیپلوماتیک با آن کشور نوبنیاد بر قرار نمود.
(2) برای تشکیل سازمان امنیت ایران علاوه بر کمک از آمریکا، رژیم ایران از موساد اسرائیل خواست که ضمن کمک به ایجاد دوایرمختلف ساواک مامورین موساد مسئولیت آموزش کارمندان ساواک ایران را بعهده بگیرند.
(3) دولت ایران به ماموران موساد اسرائیل اجازه دسترسی به اسناد طبقه بندی و در بعضی از مواقع دسترسی به اسناد سری و بکلی سری را داده بود.
(4) دولت ایران در طول سالهای طولانی نیازمندیهای نفتی و گازی کشور اسرائیل را با قیمتی که در حد زیادی کمتر از نرخ روز نفت بود و در مواردی مجاناً تامین نمود.
(5) ارتش اسرائیل دسترسی به اطلاعات محرمانه و طبقه بندی شده نیروهای سه گانه ارتش، ژاندارمی و شهربانی ایران را داشت.
(6) در سال 1355 ، برای بهبود تصویر خود در اذهان عمومی که در نزد اروپائیان و آمریکا تا حدی خدشه دار شده بود، دربار ایران از هیئتی اسرائیلی به ریاست آقای یانکلوویچ یهودی، درخواست نمود که در اینمورد مطالعه و بررسی های لازم و کافی را انجام داده و راه حلی برای بهبود وجه ایران ارائه نمایند. البته کلیه هزینه های مربوطه را تمام کمال آقای علم وزیر دربار ایران از بودجه دربار شاهنشاهی پرداخت می نمود.
(7) سفیر اسرائیل در ایران برای سالهای طولانی برای کلیه امرای نیروهای نظامی ایران که دارای مشاغل حساسی بودند، در ایام عید سبد های میوه ای را از طریق اداره دوم سپهبد مقدم ارسال مینمود، تا نشان دهد کشور اسرائیل تا چه میزان با آنها نزدیکی دارد. من خودم یکی از دریافت کنندگان این سبد های میوه بودم که توسط رئیس ضد اطلاعات نیروی دریایی سرتیپ صولتی بدفترم ارسال می گردید.
(8) سفیر فارسی زبان اسرائیل از طریق اداره دوم ستاد بزرگ برای دیدار من که در آن زمان شغلم " معاون فنی و لجستیکی نیروی دریایی" بود به ملاقات من آمده و اظهار نمود: " برای جلو گیری ازکشور های خارجی و کارخانجات سازنده سلاح که سلاح مورد نیاز و خاصه رادارها و سیستم های موشکی و الکترونیکی ایران را طراحی نموده و می سازند، چون از کد های سری ای که برای راه اندازی و هدایت این سلاح ها ، با اطلاع هستند. پس برایشان آسان است که از راه دور در مواقع اضطراری در کار کرد این سلاح ها اخلال نموده و نفوذ کنند . به این علت پیشنهاد کرد الف- کلیه سلاح های مورد نظر را به قطعات جداگانه تقسیم نموده و هر یک از قطعات جدا گانه را به یک کارخانه سازنده سفارش دهید. و سپس پس از دریافت فطعات جدا گانه آنها را در مرکزی بنام (Assembly shop ) با طبقه بندی بکلی سری بیکدیگر پیوند دهید. بدین طریق هیچیک از آن سازندگان اطلاع دقیقی از نحوه عملکرد سلاح شما نداشته و نخواهد توانست بآسانی سلاح شما را از راه دور خنثی و یا " Jam" کند. او اضافه کرد تا هنگامیکه شما چنین سازمانی را بوجود نیاورده اید، کشور اسرائیل آمادگی دارد که این کار را در مراکز خود برای ایران انجام دهد. من نتیجه مذاکرات خود را با سفیر اسرائیل به اطلاع فرمانده نیروی دریایی رساندم. در نتیجه تصمیم گرفته شد در سازمان صنایع الکترونیک ایران که در راسش دریاسالار ابوالفتح اردلان قرار داشت، چنین مرکزی برای هر سه نیرو ایجاد گردد.
(9) در وضع فعلی که مامورین موساد در ایران نبوده و امکان دسترسی به اسناد محرمانه و طبقه بندی ایران را ندارید، و جاسوسان ایرانی - یهودی شما یا از ایران خارج شده و یا دیگر امکانی برای کسب اطلاعات سری و محرمانه ندارند. ضمناً رزیم جمهوری ایران برای بهبود وجه اش در جهان دست نیاز بطرف شما دراز نکرده است! پس چگونه است که ماموران اطلاعاتی شما از همه اسرار طبقه بندی شده ایران از جمله برنامه ساخت بمب هسته ای و مراکزی که در ایران به این پروژه مشغولند ، مطلع هستید؟ ولی در سال 1357 با توجه به امکانات و اطلاعات بسیار دقیق و جامعی که رژیم ایران در اختیار مامورین شما قرار داده بودند مامورین اطلاعاتی شما با برخورداری از این همه امکانات اطلاعاتی قادر نبودید از نفوذ مراکز مذهبی ایران و برنامه های آنها برای سرنگونی رژیم شاهنشاهی و ضدیت علنی با آمریکا و خاصه با اسرائیلبی با خبر باشند!؟
با چنین بی اطلاعی کشور اسرائیل از وضع دوران انقلاب ( 1356- 1357) ، اگر افراد بدبینی چون من به ذهنشان خطور کند که شاید کشور هوشیاری چون اسرائیل با برنامه های قبلی خود در بوجود آوردن انقلاب اسلامی ایران دست داشته است! شاید تصور غلطی نباشد!؟
10- اگر در حال حاضر یک بمب هسته ای ساخته نشده ایران، تا این حد شما را نگران کرده است و صبرتان را به انتها رسانده و تصمیم گرفته اید که ایران و همسایگانی را که دشمن اسرائیل می دانید، با همکاری آمریکا و حتی بدون آن کشور با بالغ از 200بمب هسته ای و تاکتیکی خود بمباران و نا بود سازید! آیا هیچوقت فکر کرده اید که تهدیدات سبعانه شما چه ناثیر نامطلوبی در روحیه بالغ بر 200 میلیون از مردم بیگناه و بی آزاری که در هیچ زمانی در انتخاب رهبران فاسد و رژیم غیر مردمی خود دخالتی نداشته اند، باقی گذارده است!؟
هدف کشور اسرائیل از داشتن 200بمب هسته ای چیست؟ علیه چه کشورهایی خیال استفاده آنرا دارید!؟ اگر شما چنین فکر می کنید که باید بمب هسته ای آنهم به این تعداد دراختیار داشته باشید، پس چرا نباید ایران و سایر کشورهای جهان دارای چنین بمب هایی باشند!؟
می گوئید: " چون رهبران ایران ، عراق، سوریه، اردن، مصر، لبنان، عربستان و و و از عقل سلیمی برخوردار نبوده و احساسات بر منطق آنها غلبه می کند، پس نباید چنین بمب مخربی را داشته باشند!؟"
آقای نتانیاهو این خصوصیات اخلاقی که شما به رهبران رژیم جمهوری ایران و سایر کشورهای مسلمان نسبت می دهید، متاسفانه دو صد چندان آنرا در شما و رژیم صیهونیست اسرائیل در طول 63 سالی که از موجودیت کشور تان می گذرد نه تنها مردم کشورهای مسلمان بلکه کل مردم جهان مشاهده کرده اند. در بالا به بخش کوچکی از آن اشاره نمودم. برای یادآوری شما فقط به ذکر یک مورد از هزاران مورد آن اشاره می کنم:
آقای نتانیاهو، آیا شما کشتار مسلمانان فلسطینی نماز گذار را که در مسجداسحق در تاریخ 25 فوریه 1994 رخ داد، و یک افسر پزشک یهودی بنام " باروخ گولد استین در حالیکه یونیفرم نظامی خود را در تن داشت و با سلاحی که ارتش دراختیارش گذارده بود به نمازگذاران حمله ور شده و با رگبار 140 گلوله مسلسل خود، باعث کشته شدن 29 نفر و زخمی شدن 125 فلسطینی گردید فراموش کرده اید. و این در حالی است که سربازان مامور حفاظت مسجد، مانع عمل وحشتناک این یهودی نگردیدند!
{در حالیکه ظاهراً دولت اسرائیل کشتار فلسطینی ها را بدست یکنفرافسر پزشک، به شدت محکوم نمود؛ ولی پس از بررسی و تحقیق اعلام نمودند که بوراخ به تنهایی مرتکب این عمل شده و در نتیجه صدمات روحی که به خاطر شغل پزشکی اش با آن روبرو شده بود بتدریج او را از حالت طبیعی خارج و به این کشتار وادار کرده است!؟ چه دلیل جالبی! پس وقتیکه یک جوان فلسطینی که پدر و مادرش و خواهران و برادرانش بدست نیرو های اسرائیلی کشته شده و خانه و مزرعه اش را خراب و او را از سرزمینش وادار به خروج کرده اند. پس از مشاهده این ناملایمات اگر این جوان با مهماتی که بدور شکمش بسته است برای کشتن یک سرباز اسرائیلی که این بلا را بسرش آورده است خود را نابود می سازد، شما آقای نتانیاهو او را تروریست خطاب کرده و در نتیجه فقط به احتمال اینکه هر یک از جوانان فلسطینی ممکن است تروریست باشند، اجازه کشتن او را حتی قبل از تحقیق به سربازان خود صادر می کنید!؟ و البته انتظار دارید با اینگونه اعمال غیر انسانی مردم جهان شما را یک آدم مسئول و منطقی بدانند!}
11- در حال حاضر که اسرائیل با تهدیدات روزانه خود خیال بمباران مراکز اتمی ایران را دارید، آیا رژیم جمهوری اسلامی برای ممانعت از این بمبارانها یهودیان مقیم ایران را از خانه ها و منازل خود بیرون کشیده وبه اطراف مراکز اتمی بوسهر و نطنز و غیره برده و در کمپ هایی که برایشان ایجاد کرده مستقر نموده است، که رهبران اسرائیل ، بخاطر نجات جان همکیشان یهودی خود از بمباران این مراکز خود داری کنند!؟
چون تا این تاریخ، چنین عمل غیر انسانی و وحشیانه ای از جانب رژیم جمهوری اسلامی ایران رخ نداده ، پس می توان نتیجه گرفت که رژیم ایران با تمام خطاکاریها ، خشونت ها و رفتار ناشایستی که نسبت به ملت ایران مرتکب شده است ، ولی در هیچ زمانی حاضر نخواهد بود دست به اجرای چنین عمل وحشتناکی و غیر انسانی بزند.
آیا شما آقای نتانیاهو می توانید ادعا کنید تا این زمان از ارتکاب چنین اعمال غیر انسانی مبرا مانده اید؟
امیر هوشنگ آریان پور
29 مارس 2012
بازگشت به صفحه قبل   نسخه قابل چاپ   لینک دائمی به این خبر 
 
 
¤ اخبار جبهه ملی
¤ درگذشت مهندس اسماعیل حاج قاسمعلی
¤ بازداشت پیمان عارف عضو جبهه ملی ایران
¤ ادیب برومند: انحلال مجلس استیضاح مصدق را منتفی کرد
¤ نامه سخنگوی جبهه ملی ایران به بی بی سی
¤ پیام های نوروزی
¤ خورشیدی که هر روز فروزان تر از روز پیش میدرخشد/بیانیه جبـــهه ملــــی ایــــران
¤ سنگر نشین بی مدعای آزادی هوشنگ کشاورز صدر رفت
¤ تجزیه طلبی محکوم است/رئیس هیئت رهبری جبهه ملی ایران
¤ متن پیام های رهبران جبهه ملی به مناسبت پنجاهمین سال تاسیس کنفدراسیون
¤ تحلیل جبهه ملی ایران ازرویدادهای مصر
¤ دکتر علی رشیدی عضو هیئت رهبری جبهه ملی ایران به دو سال زندان و 5 سال محرومیت از حقوق اجتماعی محکوم شد
¤ بازداشت اعضاي جبهه ملي ايران در اسفراين خراسان شمالي
¤ بزرگداشت دکتر مصدق در واشنگتن/2 گزارش
¤ بزرگداشت دکتر محمد مصدق در باشگاه ملی خبرنگاران در واشنگتن دی سی شنبه 10 نوامبر 2012
¤ مشروح سومین گزارش احمد شهید در رابطه با حقوق بشر در ایران
¤ جبهه ملي ايران , نيروي هوايي و خلبانان قهرمان دفاع مقدس را گراميداشت
¤ تکدیب امضا
¤ جبهه ملی ایران: به یاری زلزله زدگان بشتابیم
¤ درگذشت رادمرد میهن دوست آقای دکترخسروسعیدی عضو حزب ایران و جبهه ملی ایران
¤ ننگ ونفرین بربیست وهشتم مرداد
¤ اسطوره مقاومت مهندس عباس اميرانتظام در بيمارستان بستري شد
¤ بیانیه ادیب برومند و جبهه ملی ایران- اروپا و آمریکا در اظهار تاثر و همدردی با هموطنان داغدیده آذربایجانی
¤ احضار كورش زعيم
¤ درود بر چهاردهم مرداد / ادیب بـرومـند- رهبر جبهه ملی ایــران
¤ جبهه ملی ایران نسل کشی مسلمانان در میانمار را محکوم میکند
¤ بیانیه ادیب بـــرومند رئیس شورای مرکزی جبهه ملی ایران به مناسبت بزرگداشت ۳۰ تیر 1331
¤ نامه سرگشاده جبهه ملی ایران به رئیس جمهور آمریکا درمورد ادعای واهی مالکیت امارات بر جزایر ایرانی
¤ عمل جراحی قلب دکتر حسین موسویان، رییس هیئت اجرایی جبهه ملی ایران
¤ گرامیداشت یکصدوسی امین زادروز دکتر محمد مصدق در پاریس و کلن
¤ یادداشت اعتراض جبهه ملی ایران به موسسه گوگل
¤ تکذیب مذاکرات جبهه ملی ایران با آقای رضا پهلوی و نزدیکان ایشان
¤ جبهه ملی ایران مهیای ستیزه گری در باره حفظ تمامیت کشور است/ادیـب بـرومـند رئیس شورای مرکزی جبهه ملی ایران
¤ پیام های نوروزی استاد ادیـب بـرومـنـد , دکتر حسین موسویان ,اقاي حسن لباسچی و مهندس كورش زعيم
¤ پیام نوروزی ادیـب بـرومـنـد
¤ دیدارسخنگو و اعضای جبهه ملی ایران با دکتر علی رشیدی
¤ بیانیه ادیـب بـــــرومــند رئیس شورای مرکزی جبهه ملی ایران درباره انتخابات اسفند ۱۳۹۰
¤ جبهه ملی ايران در انتخابات شرکت نمی کند
¤ آخرین وضعیت جبهه ملی ایران
¤ وضعیت نا مساعد جسمی حمید رضا خادم، زندانی سیاسی در بند ۳۵۰ اوین
¤ آیا جبهه ملی ایران منحل میشود؟
¤ بازجویی و بازداشت فعالان و اعضای جبهه ملی ایران
¤ ادامه بازداشتها و احضار اعضای جبهه ملی ایران به وزارت اطلاعات
¤ برگزاری جلسات شورای جبهه ملی ایران ممنوع شد
¤ احضارعیسی خان حاتمی عضو شورای مرکزی جبهه ملی ایران/ بازداشت مهندس محمد توسلی
¤ بازداشت دکتر علی رشیدی
¤ احضار ملیون به وزارت اطلاعات
¤ نشست مهرماه شوراي مركزي جبهه ملي ايران
¤ جلسه شورای مرکزی جبهه ملی ایران پنج شنبه در تهران برگزار شد
¤ جبهه ملی ایران در خارج از کشور نماینده ندارد
¤ @نامه پیمان عارف به احمدی نژاد@دیدار از پیمان عارف
© 2004 - 2011 - خبرگزاری جبهه ملی ایران - J M I N e w s . c o m - تماس با ما