استقلال - آزادی - عدالت اجتماعی (جمهوری ایرانی)
به سایت خبری جبهه ملی ایران ،پرببنده ترین سایت نیروهای ملی خوش آمدید
این سایت خبری مستقل است و به انعکاس اخبار تشکلهای جبهه ملی ایران و نیروهای ملی در سراسر جهان اختصاص دارد
از دیگر صفحات این تارنما در زیر این پیام با کلیک روی صفحه دیدن کنید
 
¤ اخبار دانشجویی
¤ صدور حکم زندان برای ۲۰ نفر از بازداشت شدگان زلزله آذربايجان
¤ دیدار اعضای جبهه ملی ایران با فرید طاهری
¤ روز دانشجو در مزار کیانوش آسا/ بیانیه دفتر تحکیم وحدت
¤ احضار مجدد پیمان عارف به دادگاه
¤ پیمان عارف بار دیگر از تحصیل محروم گردید.
¤ دفتر تحکیم وحدت و سازمان دانش آموختگان ایران در بیانیه ای مشترک: «صدای دانشجویان دربند باشیم»
¤ بیانیه‌ دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال; «تشکیل جبهه‌ دموکراسی‌خواهان برای صیانت از منافع ملت ایران در مقابل استبداد داخلی»
¤ ممانعت از آزادی پیمان عارف، فعال سابق دانشجویی
¤ پیمان عارف، دانشجوی زندانی، پس از اعتصاب غذا به بیمارستان منتقل شد
¤ پیمان عارف برای سومین بار بازداشت شد
سایتهای دیگر
 
بیژن مهر
¤ صفحه اول  ¤ اخبار ايران  ¤ اخبار جبهه ملی  ¤ بیانیه های جبهه ملی  ¤ کورش زعيم  ¤ جبهه ملی اروپا  ¤  واشنگتن  ¤ اخبار دانشجویی  ¤ خارج از کشور  ¤ دکتر ورجاوند  ¤ زنان  ¤ نشریات  ¤ دیدگاه  ¤ دریادار مدنی  ¤ رضا آذرخش  ¤ اندیشگاه ملی/ آریان پور  ¤ کنگره ملی/ امیرانتظام  ¤ مقالات  ¤  عضويت  ¤ نهضت آزادی/حزب ملت ایران  ¤ کارگران  ¤  اسناد جبهه ملی  ¤ جوانان جبهه ملی  ¤ دکتر باوند  ¤ كانون انديشه و سخن.  ¤ بیژن مهر  ¤  سمينار جبهه ملی  ¤  فرهنگ  ¤ همبستگی برای دمکراسی و حقوق بشر در ایران  ¤ دفتر پژوهش های جبهه  ¤ اخبار زندانیان سیاسی  ¤ برنامه تلوزیون  ¤ اقتصاد  ¤ آلبوم عکسها  ¤ تماس با ما ¤ آرشیو خبرها
آغاز سومین سال فعالیت خبرگزاری جبهه ملی ایران
25 دی 1385       بازگشت به صفحه قبل 

آغاز سومین سال فعالیت خبرگزاری جبهه ملی ایران

به دنبال برگزاری کنگره جبهه ملی ایران در آمریکا در سال 2004 یکی از خواسته های زنده یاد دکتر مدنی به انجام رسید و جبهه ملی ایران برای اطلاع رسانی و انعکاس مبارزات دمکراسی خواهانه در داخل و خارچ از کشور صاحب یک صدای رسا و پر قدرت شد.خبرگزاری جبهه ملی ایران بطور آزمایشی کار خود را از نوامبر 2004 آغاز کرد و در اواسط ژانویه 2005 تبدیل به یک پایگاه معتبر خبری ملی شد.فرهیختگان جبهه ملی چون دریادار آریانپور،آذرخش،دکتر لطفعلیان،دکتر مهرآسا و.... با مقالات خود ارزش ویژه ای به سایت خبری جبهه ملی بخشیدند و تلاش همکاران در ایران و سایر کشورها برای اطلاع رسانی از فعالیتهای نیروهای ملی در سراسر جهان ، این سایت را به گزارش سایت فرهنگ و گفتگو و موسسه ( alexa.com ) ،با بیش از سه ملیون و سیصد هزار تقاضا،به پر بیننده ترین پایگاه خبری نیروهای ملی ایران تبدیل کرد.(گزارش ها در زیر آمده است.)
خبرگزاری جبهه ملی ایران ضمن سپاسگزاری از تمام بینندگان و حمایت کنندگان این سایت بویژه آقایان هراتی نژاد،احمدی،کرد،غضنفری ،قنبری،میرمظفری ،بستجانی،چمن آرا و انواری برای حمایت و مشارکتشان در هرچه بهتر کردن این سایت و تمام سایت های فیلتر شکن که امکان دیدن این سایت به هموطنان درون کشور را میدهد، با افتخار آمار و نمودارهای سالانه و ماهانه موسسه میکروسافت ، در مورد سایت خبری جبهه ملی،از آغاز تا به امروز را تقدیم میکند.
با سپاس
بیژن مهر
مسئول خبرگزاری جبهه ملی ایران


General Summary
1. Host name jebhe.info/old
2. Host URL http://www.jebhe.info/old
3. Program start time Jan 16, 2007 03:52
4. Time of first request May 15, 2004 19:49
5. Time of last request Jan 15, 2007 23:59
6. Time last 7 days lasts until Jan 16, 2007 03:52
7. Successful server requests 3,302,400 Requests
8. Successful requests in last 7 days 33,104 Requests
9. Logfile lines without status code 24,585 Lines
10. Logfile lines without status code in last 7 days 0 Lines
11. Successful requests for pages 723,631 Requests for pages
12. Successful requests for pages in last 7 days 5,851 Requests for pages
13. Distinct files requested 21,613 Files
14. Distinct files requested in last 7 days 0 Files
15. Distinct hosts served 132,236 Hosts
16. Distinct hosts served in last 7 days 0 Hosts
17. Total data transferred 120.49 GBytes
18. Total data transferred in last 7 days 1.37 GBytes


@@@@@@@@@@@@
31 خرداد 1385
با انکه تنها 18 ماه از تاسیس سایت خبرگزاری جبهه ملی ایران میگذرد ،این سایت به عنوان مرکزی برای انعکاس فعالیتهای جبهه ملی ایران و نیروهای ملی در سراسر جهان ،بیشترین درخواست را بین سایتهای سازمان ها و احزاب ملی داشته است.


31 خرداد 1385 http://www.iranglobal.dk/aalexa.htm

بررسی رده بندی 100 سایت خبری _ سیاسی و جایگاه سکولارها در فضای سایبر ایران
http://www.alexa.com/مصرف کنندگان و سازندگان فضای سایبری بیاد دارند که همین یک ماه پیش بود که اینترنت 15 ساله شد و گمان زده می شود ،اولین وب سایت های ایرانی ده سال پیش ساخته شده باشند و اکنون حدودا چهار هزار سایت ایرانی وجوددارد .از طرف دیگر وبلاگ ها سه سالگی خود را پشت سر گذاشته اند و اکنون نزدیک به دهها هزار وبلاگ ایرانی در فضای سایبر ایران مشغول فعالیت هستند وروز به روز ارتباطات گروهی مابین وبلاگ نویس بیشتر و بیشتر می شود و گروهها و کمون های اینترنتی افزایش می یابند و کاربران ویا بهتر بگویم مصرف کنندگان اینترنت در داخل ایران به بیش از هفت میلیون رسیده است و در خارج از کشور میزان کاربران حدس زده می شود بیش از 50% درصد جمیعت ایرانی باشد .

حوداث سیاسی چند سال اخیر، نقش روز افزون ابزار دیجتالی در حیات سیاسی ایران را غیر قابل انکار نموده است ، بی جهت نیست که حکومت اسلامی ایران ، میلیونها دلار هزینه فیلتر سازی سایت ها نموده است و امروز متاسفانه اکثر سایت های مخالفین و سکولارها در ایران مسدود شده است هر چند که دهها فیلتر شکن روزانه ساخته می شود اما بهر حال دسترسی آسان کاربران اینترتی را دشوار نموده است اما مسدود سازی وبلاگ ها را محال کرده است ، چرا که وبلاگرها در عرض پنج دقیقه می توانند وبلاگ جدیدی بسازند.

علیرغم تاثیر بی بدیل ابزار دیجتالی در حیات سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی جامعه ایرانی هتوز تحقیق و یا نظر سنجی مستقلی در این خصوص که مصرف کنند گان چه کسانی هستند ، وبلاگر ها ازچه طیف فکری و سنی تشکیل می شوند و مخاطبین آنان چه کسانی هستند و تیراژ واقعی سایت های خبری­_ سیاسی به چه میزان است _ انجام نگرفته است .

اما پایگاه اینترنتی آلکسا ( alexa.com ) کار پپژوهش را قدری اسان کرده است، بگونه ای که کاربر اینترنتی به اسانی به میزان تقریبی تیراژ سایت پی می برد و بر اساس سیستم رتبه بندی آلکسا می توان بطور نسبی و مقایسه ای نه تنها رده بندی دقیق سایت ها را مشخص نمود ، بلکه آلکسا به شما نشان می دهد که از هر یک میلیون نفر کاربراینترنت در جهان چند نفر ازسایت مورد نظر شما بازدید نموده اند و چند صحفه از ان سایت را بطور متوسط خوانده اند، این امار ها بطور روز انه و هفتگی و سه ماهه، افت و خیز های سایت ها را مشخص می کند ، شما می توانید براحتی با دانلو کردن آلکسا در کامپیوترتان به این داده ها دست یابید .

در زیر رده بندی یک صد سایت ایرانی را ملاحظه می کنید که بطور مثال اولین آن ایرنا خبر گزاری جمهوری اسلامی است و آخرین آن سایت شورای ملی مقاومت می باشد که همانطور که ملاحظه می کنید فاصله آنان پیش از 3 میلیون و هفتصد هزار سایت می باشد.

در این جدول سعی کرده ام که از میان صد ها سایت خبری_ سیاسی موجود آنانی را انتخاب کنم که از حداقل تیراژی برخوردار باشند، بعلاوه خود آلکسا، سایت های کم تیراژ را اندازه گیری نمی کند. برای پیدا کردن یک صد سایت، از طریق گویا و دهها لینکستان دیگر عمل کرده ام. طبیعتا سایت های دیگری که در چهار چوب یک صد سایت بگنجد ، یافت می شد که حداقل برای من در این سه روز قابل دسترسی نبود، شاید بهتر می بود که تعداد این لیست را مثلا به 500 سایت رساند که در این صورت، تصویر واقعی تری از این رده بندی به نمایش می گذاشت.

یک نگاه گذرا به جدول زیر نشان می دهد که اولا سایت های وابسته به جمهوری اسلامی و یا جناح های حکومتی و یا عناصر مستقل داخل کشور دست بالا را در فضای سایبر ایران اشغال کرده اند یعنی چه به لحاظ کمیت مخاطبین خود و به چه به لحاظ موضوعی ، گفتمان مترقی تری را به بحث گذاشته اند .در حالی که احزاب و سایت های سیاسی خارج کشور، مباحث عقب مانده و انحرافی جمهوری یا سلطنت را مورد بحث قرار می دهند و در خیال خود جنبش سازی می کنند.

جدول ها همچنان نشان می دهد که احزاب سیاسی چپ و راست وابسته به اپوزیسیون با کم ترین اقبال از سوی کاربران مواجه شده اند در حالی که سایت های غیر حزبی اما با خطوط سیاسی چپ و راست از رده بندی بالاتری در جدول برخودار می باشند که در این میان بیشترین تیراژ متعلق به جمهوری خواهان و چپ هاست در حالی که بر کسی پوشیده نیست که سلطنت طلبان ومشروطه خواهان در تلویزون های ماهوار ه ای لس آنجلسی دست بالا را دارند.

هر چند که دسترسی به سایت های سکولارهای مخالف از سوی رژیم اسلامی ایران به دلیل فیلترگذاری محدود شده است اما سر در گمی اکثر جریاتات سیاسی خارج کشوری و طرح گفتمانهای ساختگی جمهوری و سلطنت ، افراطی گرایی ، تنگ نظری گروهی ، عدم شفاعیت ، عدم اینده نگری و جا ماندن در عصر و دوران صعنتی ، زبان و کلام سیاسی مطبوعات کاغذی دهه پنجاه و ندیدین تملابات و خواستهای واقعی جواتان و زنان امروزی و تکرارهای شعارهای قرار دادی بعبارتی نبود سیاست و چهر ه تبلیغی جوان پسند عصر گلوبال، موجب روی گردانی کاربران ایرانتی شده است که خود جای یک بررسی و تحقیق جداگانه را می طلبد! در حالی که اپوزیسیون سکولار براستی توان و تجربه لازم را برای تسلط در فضای سایبری را بطور بلقوه دارا می باشد.

شایان ذکر است که رده بندی آلکسا روزانه تغییر می کند ،در این پایگاه همچنین می توانید به ارشیو سایت ها هم دسترسی یابید . نکته آخر اینکه این پایگاه تنها به سایت ها اختصاص دارد و شامل وبلاگ هانمی شود و در صورت کلیک روی وبلاگ ها، امار سایت سرویس دهنده وبلاگ هارا مشاهده می نمائید.

سرانجام اینکه رشد تیراز سایت است که رابطه مستفیمی هم با زمان تاسیس آن دارد که متاسفانه کمتر سایتی تاریخ تولد خود را در سایت قید نموده است. همچنین یک تفاوت مابین سایت خبری و سایت تحلیلی موجود است مثلا اکثر سایت های خبری، دولتی می باشد که دارای تیراژ بالایی است در حالی که سایت های غیر حکومتی قادر به کسب اخباردست اول نیستند چرا که اغلب این سایت توسط یک و حداکثر سه نفر اداره می شود و فاقد تشکیلات اداری خبر گزاری می باشند ، بلکه اخباررا از خبر گزاری ها ی دیگر کپی می کتتد.

شایان ذکر است دلیل اصلی موفقیت سایت ایران گلوبال _ که توانست درعرض 14 ماه فعالیت خود، تیراز خود را بگونه ای افزلیش دهد که در جدول زیر در رده نوزده هم قرار گیرد_ مرهون فعالیت مستمر گروه اینترنتی فرهنگ گفتگو و پرهیز از خطاهای ذکر شده ،می باشد. آخرین شماره رده بندی ایران گلوبال40456 می باشد .آمارهای زیر در روزهای اول ، دوم و سوم مارس 2006 از طریق آلکسا اخذ شده است

میاانگین صحفات خوانده شد ه توسط بازدید کننده
شماره ردبندی براساس آلکسا
نام سایت بر اساس رده بندی انترنتی

5,1 5307 1- ایرنا

4,3 5415 2- بازتاب

5،7 5679 3- ایسنا

5،9 8129
4-خبرگزاری فارس

1،7 14423
5- گویا

5،5
192097
6-خبرگزاری کارایران

2،2 20189 7-رادیو فردا

3 20615 8-شرق (ایران)

6،8 21868 9-آفتاب

5 24139 10-پیک ایران

2،8 27098 11-روز

2،2 30802 12-اخبارروز

2،3 30962 13-ایران امروز

2 34560 14-ایران

2،2 40100 15-پیک نت

2،9 42744 16-کیهان

2،9 45181 17-فردا

2،7 51164 18-انتخاب

6،1 52971 19-ایران گلوبال (فرهنگ گفتگو)

1،6 53609 20 - همشهری

3،4 53825 21-جام جم

10،7 55887 22-آینده نگر

6 59316 23-اعتماد(ایران )

2،4 69599 24-حزب کمونیست ایران کومله

4،9 72251 25-هموطن سلام

2،3 77296 26-گویا نیوز

1،9 97087 27-سایت محمدعلی ابطحی

3،1 105886 28-

3،4
119710
29-ایران پرس نیوز

2،3 120546 30-دنیای اقتصاد

3،2 125514 31-راه کارگر

5،7 125661 32-جمهوری اسلامی

7 143178 33-همبستگی ملی

2،1 144658 34-ایران وجهان

1،9 146301 35-سایت صدای ایران

3،1 155081 36-گزارشگران

3،1 162041 37-اطلاعات

2،1 164599 38-خدمت

2 172930 39-ادوارنیوز(دفترتحکیم وحدت )

2،5 191017 40-حزب کمونیست کارگری حکمتیست

1،4 192097 41-علیرضا نوری زاده

2،6 193154 42-دیدگاهها

1،7 194528 43 -عصرنو

7،8
202596 44-خبرگزاری موج ایران

4،9 203978 45-روزنامه صبح خراسان

1،4 223424 46-کاراون لاین

2 228683 47-آژانس خبری کوروش

2،6 229040 48-شهروند

2،2 234768 49-شرق اون لاین

1،6 224178 50-ایران ما

1،4 248956 51-آفتاب یزد

1،5 255896 52-زنان ایران

1،8 265300 53-کومله( سازمان انقلابی )

1،9 268020 54-نیمروز

4،6 301046 55-شصت میلیون دات اینفو

1،4 318720 56-مسعود بهنور

2،9 337505 57-جنگ خبر (خارج )

1،6 348079 58-دبش

7،7 360028 59-دریچه

3،6 368034 60-سایت خاتمی

7،4 378685 61- تبریز نیوز

4،8 405674 62-اتحاد جمهوری خواهان ایران

3،3 427652 63-کانون زنان ایرانی

2،4 436547 64-رضا پهلوی

2،2 436558 65-خبرگزاری اینترنتی آریا

2،2 456587 66-حزب کمونیست کارگری ایران

9،2 476572 67-حیات نو

1،2 481726 68-میزان

1،9 501474 69-پایاب

3،1 591225 70-حزب کمونیست ایران م.م.ل

2،2 615595 71-جمهوریخواهان لائیک

2،1 620381 72شبکه سراسری همکاری زنان ایران

2،5 632299 73-چاشوا

2،7 667246 74-روزنامه صبح همبستگی

3،1 687953 75-حزب دموکرات ایران

2،6 721287 76-نامه

2،5 748858 77-ایران ب ب ب

2،2 768496 78-میهن

3 773723 79-حزب توده ایران

1،2 793298 80-ایران تریبون

3،1 857793 81-لیبرال دموکرات

2،6 917730 82-قدس (ایران )

4،5 955429 83-میهنم

3،7 984875 84-حزب دموکرات ایران (کردستان )

2،4 1155732 85-خبرگزاری جبهه ملی ایران

2،2 1204566 86-کیهان لندن

1،8 1268980 87-حزب مشروطه ایران

3،2 1291200 88-انقلاب مشروطیت ایران

2،5 1379422 89-بولتن

2،8 1487577 90-ژورنالیست

3 1514632 91- ملی - مذهبی

4 1655679 92-محمدرضا عضدانلو

1،1 2049520 93-نهضت آزادی ایران

1،5 2316128 94-افتخار

3 2713120 95-دموکراسی درایران

1،7 3039935 96-تلاش

1،5 3224019 97-خبرگزاری البرز

4،5 3375259 98-جبهه ملی ایران( برون مرزی)

1،2 3583772 99-ایران اکونومیست

1 3730746 100-شورای ملی مقاومت ایران


آمار ذیل در روز 18 فوریه 2006 از ده سایت توسط آلکسا اخذ شد ه است :

نمودار سایت باز تاب:

@@@@@@@@@
خبرگزاری جبهه ملی ایران در خارج از کشور یکساله شد

23 دی 1384

ما یکساله شدیم
هرچند که سایت خبرگزاری جبهه ملی ایران در خارج از کشور در نوامبر سال 2004 آغازبه کار کرد ، اما شکل جدید آن از اواسط ژانویه 2005 به شما عرضه شد.در طول یک سال گذشته با فداکاری و ایثار چندین نفراز طرفداران راستین حاکمیت ملی در سراسر جهان، گوشه های کار گرفته شد . طراحی سایت ، یاری های فنی ، ارسال خبر ها ومقالات واخبار فعالیتهای جبهه ملی در سراسر جهان ،سایت خبرگزاری جبهه ملی را هر روز بهتر و پربارتر کرد و با بیش از 850,000 در خواست , یکی از فعالترین سایت های نیروهای ملی بود .در طول سال گذشته تلاش شد که اخبار نیروهای ملی بدون توجه به اختلافات خانواده ملیون ،به قول شاعر "کهن دیارا" ،نادر پور , " در حد ممکن ومقدور " در سایت درج شود.در پی همبستگی هرچه بیشتر نیروهای ملی تلاش شد و ثمره آن پیوند اکثر سایت های تشکل های ملی در سایت خبرگزاری است ضمن اینکه اوج این کوشش ،جلسات مشترک با جبهه ملی برون مرز و همکاری خبری دو سایت jebhe.info/oldو jebhe.info بود.


با برگزاری جلسات پالتاک با میهمانانی از ایران سعی شد تا نظرات و فعالیتهای نیروهای داخل کشور ،انعکاس بیشتری یابد.تیم خبرگزاری جبهه ملی ایران در خارج از کشور با تعهد به اندیشه های مصدق که جوهر ان انسانیت ، عدالت و حاکمیت ملی است تلاش میکند که هروز با بهترین کیفیت آخرین خبر ها و نظرات مربوط به تشکل های ملی در سراسر جهان را به شما عرضه کند .
خبرگزاری جبهه ملی ایران و کمیته اینترنت و تبلیغات جبهه ملی ایران در خارج از کشور با تشکر از بازدیدکنندگان سایت و نظرات و تشویقهای آنان و به ویژه یاری شبکه تلوزیونئ کانال یک،برنامه راه دمکراسی، حسین هراتی نژاد،علی غضنفری ،ابراهیم مرادی ،مرتضی انواری،امین احمدی ،گپسرای امسال ،رضا قاسمیان،فریدون امیر ابراهیمی, هرمز چمن آرا ،محمود جعفری ،داریوش مجلسی،هادی زمانی،اردشیر لطفعلیان و تمام اعضا وهواداران جبهه ملی ایران ، آمار سال گذشته فعالیتهای خبرگزاری جبهه ملی ایران در خارج از کشور را تقدیم میکند.
تولدمان مبارک
بیژن مهر
سردبیر خبرگزاری جبهه ملی ایران در خارج از کشور

در ضمن این عکس را هم بهترین برای این موقعیت یافتیم تا باشد آزادی گنجی و تمام زندانیان سیاسی را جشن بگیریم.


General Summary
1. Host name jebhe.info/old
2. Host URL http://www.jebhe.info/old
3. Program start time Jan 12, 2006 04:05
4. Time of first request May 15, 2004 19:49
5. Time of last request Jan 11, 2006 23:59
6. Time last 7 days lasts until Jan 12, 2006 04:05
7. Successful server requests 864,886 Requests
8. Successful requests in last 7 days 33,555 Requests
9. Logfile lines without status code 18,960 Lines
10. Logfile lines without status code in last 7 days 0 Lines
11. Successful requests for pages 215,391 Requests for pages
12. Successful requests for pages in last 7 days 6,256 Requests for pages
13. Distinct files requested 10,452 Files
14. Distinct files requested in last 7 days 0 Files
15. Distinct hosts served 28,633 Hosts
16. Distinct hosts served in last 7 days 0 Hosts
17. Total data transferred 27.36 GBytes
18. Total data transferred in last 7 days 920.51 MBytes

This report was generated on January 12, 2006 04:05.
Report time frame May 15, 2004 19:49 to January 11, 2006 23:59.
Web statistics report produced by:
analog 5.1 Report Magic for Analog 2.10

بازگشت به صفحه قبل   نسخه قابل چاپ   لینک دائمی به این خبر 
 
 
¤ اخبار جبهه ملی
¤ درگذشت مهندس اسماعیل حاج قاسمعلی
¤ بازداشت پیمان عارف عضو جبهه ملی ایران
¤ ادیب برومند: انحلال مجلس استیضاح مصدق را منتفی کرد
¤ نامه سخنگوی جبهه ملی ایران به بی بی سی
¤ پیام های نوروزی
¤ خورشیدی که هر روز فروزان تر از روز پیش میدرخشد/بیانیه جبـــهه ملــــی ایــــران
¤ سنگر نشین بی مدعای آزادی هوشنگ کشاورز صدر رفت
¤ تجزیه طلبی محکوم است/رئیس هیئت رهبری جبهه ملی ایران
¤ متن پیام های رهبران جبهه ملی به مناسبت پنجاهمین سال تاسیس کنفدراسیون
¤ تحلیل جبهه ملی ایران ازرویدادهای مصر
¤ دکتر علی رشیدی عضو هیئت رهبری جبهه ملی ایران به دو سال زندان و 5 سال محرومیت از حقوق اجتماعی محکوم شد
¤ بازداشت اعضاي جبهه ملي ايران در اسفراين خراسان شمالي
¤ بزرگداشت دکتر مصدق در واشنگتن/2 گزارش
¤ بزرگداشت دکتر محمد مصدق در باشگاه ملی خبرنگاران در واشنگتن دی سی شنبه 10 نوامبر 2012
¤ مشروح سومین گزارش احمد شهید در رابطه با حقوق بشر در ایران
¤ جبهه ملي ايران , نيروي هوايي و خلبانان قهرمان دفاع مقدس را گراميداشت
¤ تکدیب امضا
¤ جبهه ملی ایران: به یاری زلزله زدگان بشتابیم
¤ درگذشت رادمرد میهن دوست آقای دکترخسروسعیدی عضو حزب ایران و جبهه ملی ایران
¤ ننگ ونفرین بربیست وهشتم مرداد
¤ اسطوره مقاومت مهندس عباس اميرانتظام در بيمارستان بستري شد
¤ بیانیه ادیب برومند و جبهه ملی ایران- اروپا و آمریکا در اظهار تاثر و همدردی با هموطنان داغدیده آذربایجانی
¤ احضار كورش زعيم
¤ درود بر چهاردهم مرداد / ادیب بـرومـند- رهبر جبهه ملی ایــران
¤ جبهه ملی ایران نسل کشی مسلمانان در میانمار را محکوم میکند
¤ بیانیه ادیب بـــرومند رئیس شورای مرکزی جبهه ملی ایران به مناسبت بزرگداشت ۳۰ تیر 1331
¤ نامه سرگشاده جبهه ملی ایران به رئیس جمهور آمریکا درمورد ادعای واهی مالکیت امارات بر جزایر ایرانی
¤ عمل جراحی قلب دکتر حسین موسویان، رییس هیئت اجرایی جبهه ملی ایران
¤ گرامیداشت یکصدوسی امین زادروز دکتر محمد مصدق در پاریس و کلن
¤ یادداشت اعتراض جبهه ملی ایران به موسسه گوگل
¤ تکذیب مذاکرات جبهه ملی ایران با آقای رضا پهلوی و نزدیکان ایشان
¤ جبهه ملی ایران مهیای ستیزه گری در باره حفظ تمامیت کشور است/ادیـب بـرومـند رئیس شورای مرکزی جبهه ملی ایران
¤ پیام های نوروزی استاد ادیـب بـرومـنـد , دکتر حسین موسویان ,اقاي حسن لباسچی و مهندس كورش زعيم
¤ پیام نوروزی ادیـب بـرومـنـد
¤ دیدارسخنگو و اعضای جبهه ملی ایران با دکتر علی رشیدی
¤ بیانیه ادیـب بـــــرومــند رئیس شورای مرکزی جبهه ملی ایران درباره انتخابات اسفند ۱۳۹۰
¤ جبهه ملی ايران در انتخابات شرکت نمی کند
¤ آخرین وضعیت جبهه ملی ایران
¤ وضعیت نا مساعد جسمی حمید رضا خادم، زندانی سیاسی در بند ۳۵۰ اوین
¤ آیا جبهه ملی ایران منحل میشود؟
¤ بازجویی و بازداشت فعالان و اعضای جبهه ملی ایران
¤ ادامه بازداشتها و احضار اعضای جبهه ملی ایران به وزارت اطلاعات
¤ برگزاری جلسات شورای جبهه ملی ایران ممنوع شد
¤ احضارعیسی خان حاتمی عضو شورای مرکزی جبهه ملی ایران/ بازداشت مهندس محمد توسلی
¤ بازداشت دکتر علی رشیدی
¤ احضار ملیون به وزارت اطلاعات
¤ نشست مهرماه شوراي مركزي جبهه ملي ايران
¤ جلسه شورای مرکزی جبهه ملی ایران پنج شنبه در تهران برگزار شد
¤ جبهه ملی ایران در خارج از کشور نماینده ندارد
¤ @نامه پیمان عارف به احمدی نژاد@دیدار از پیمان عارف
© 2004 - 2011 - خبرگزاری جبهه ملی ایران - J M I N e w s . c o m - تماس با ما