استقلال - آزادی - عدالت اجتماعی (جمهوری ایرانی)
به سایت خبری جبهه ملی ایران ،پرببنده ترین سایت نیروهای ملی خوش آمدید
این سایت خبری مستقل است و به انعکاس اخبار تشکلهای جبهه ملی ایران و نیروهای ملی در سراسر جهان اختصاص دارد
از دیگر صفحات این تارنما در زیر این پیام با کلیک روی صفحه دیدن کنید
 
¤ اخبار دانشجویی
¤ صدور حکم زندان برای ۲۰ نفر از بازداشت شدگان زلزله آذربايجان
¤ دیدار اعضای جبهه ملی ایران با فرید طاهری
¤ روز دانشجو در مزار کیانوش آسا/ بیانیه دفتر تحکیم وحدت
¤ احضار مجدد پیمان عارف به دادگاه
¤ پیمان عارف بار دیگر از تحصیل محروم گردید.
¤ دفتر تحکیم وحدت و سازمان دانش آموختگان ایران در بیانیه ای مشترک: «صدای دانشجویان دربند باشیم»
¤ بیانیه‌ دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال; «تشکیل جبهه‌ دموکراسی‌خواهان برای صیانت از منافع ملت ایران در مقابل استبداد داخلی»
¤ ممانعت از آزادی پیمان عارف، فعال سابق دانشجویی
¤ پیمان عارف، دانشجوی زندانی، پس از اعتصاب غذا به بیمارستان منتقل شد
¤ پیمان عارف برای سومین بار بازداشت شد
سایتهای دیگر
 
خارج از کشور
¤ صفحه اول  ¤ اخبار ايران  ¤ اخبار جبهه ملی  ¤ بیانیه های جبهه ملی  ¤ کورش زعيم  ¤ جبهه ملی اروپا  ¤  واشنگتن  ¤ اخبار دانشجویی  ¤ خارج از کشور  ¤ دکتر ورجاوند  ¤ زنان  ¤ نشریات  ¤ دیدگاه  ¤ دریادار مدنی  ¤ رضا آذرخش  ¤ اندیشگاه ملی/ آریان پور  ¤ کنگره ملی/ امیرانتظام  ¤ مقالات  ¤  عضويت  ¤ نهضت آزادی/حزب ملت ایران  ¤ کارگران  ¤  اسناد جبهه ملی  ¤ جوانان جبهه ملی  ¤ دکتر باوند  ¤ كانون انديشه و سخن.  ¤ بیژن مهر  ¤  سمينار جبهه ملی  ¤  فرهنگ  ¤ همبستگی برای دمکراسی و حقوق بشر در ایران  ¤ دفتر پژوهش های جبهه  ¤ اخبار زندانیان سیاسی  ¤ برنامه تلوزیون  ¤ اقتصاد  ¤ آلبوم عکسها  ¤ تماس با ما ¤ آرشیو خبرها
توضیح خبرگزاری جبهه ملی ایران در مورد نامه مشکوک "توهم جعلی"
3 آبان 1386       بازگشت به صفحه قبل 
در پی انتشار خبر دریافت یک E MAILمشکوک از آدرس جعلی [email protected] , عده زیادی از خوانندگان با تماس با سایت خبری جبهه ملی ایران خواستار توضیحات بیشتری در این مورد شده اند .خبرگزاری جبهه ملی ایران بنا به رسالت خود برای درج اخبار منصفانه و دقیق , عین نامه دریافتی را بدون هیچگونه تفسیری منتشر میکند و یاد آور میشود که هویت فرستنده E MAIL مشخص نیست
___________________________________________________________________________________________________
توهم جعلی؟

ما زیاران چشم یاری داشتیم
خود غلط بود انچه پنداشتیم

در تاریخ سیاسی ایران معروف است که ملیون و یا به عبارتی ملت گراها همواره تنها بوده و هستند اما نمی دانستیم که درمیان مدعیان ملی گرایی نیز تنهایند.
بیست هشت سال ازآن روزی می گذرد که جریانات و افراد به اصطلاح ضد حاکمیت استبداد بیش از آنکه لبه تیغشان را متوجه حاکمیت کنند جبهه ملی را نشانه رفته اندو تو گویی آنان نه اپوزسیون جمهوری اسلامی بلکه اپوزسیون جبهه ملی می باشند.
سلطنت طلب،مشروطه خواه،سازمان مجاهدین،توده ای ها و چپهای دو آتشه مارکسیستی و مذهبیها ی حلقه موسوم به خلق مسلمان؟! ،و......و حال بازنشسته گان سیاسی هماره منتقد.
بغضی سخت گلویم را می فشاردتا به کجا چنین پرده دران وناسزاگویان ،تا به کی زخم زبان شنیدن از دشمن سوگند خورده و حال نارفیقان کژاندیش کم فروش خود بین .
شرایط ویژه کشور و جلوگیری از بروز تشتت در میان نیروهای ملی و ادب حکم می کند در مقام پاسخگویی به چنین توهماتی برنیاییم اما "پاسخ تاریخ را چه باید داد آنگاه که سکوت خیانتی بس بزرگ تعبیر می شود؟"

"سوء استفاده از نام پر آوازهء جبههء ملی و مصدق"

این نوشتار را خطاب به صدیق ترین رهروراون مکتب مصدق و خانواده بزرگ جبهه ملی چگونه می توان تعبیر کرد و بر زبان جاری ساخت و قلم در دستانی به قدمت یک تاریخ گرفت و تاریخی وارونه نوشت،عجبا که قلم را یارای سخن گفتن و اراده ای جز اراده انسانها نیست ،گر جز این بود بی گمان فریاد وامصیبتا از جفا ی انسانها سر می داد.

"واما ما درون مرزیان نفوذی؟!"

به کدامین گناه ناکرده؟به گناه در میهن ماندن؟به گناه چوب تکفیر حاکمیت بر سر و دست از جان شستن در راه میهن و ملت؟یا به گناه تحمل بیدادگاه های دهه 60 ودست از جان شستن و مرگ درراه میهن و ملت را به جان خریدن و بخشیدن عطای اپوزسیون در سایه بودن و حمایتهای فلان و بهمان کشور خارجی به لقایش؟
نه دوست عزیز جناب آقای علی راسخ افشار به کاهدان زدی و بیراه رفتی ،این راه که تو می روی به ........ ختم خواهد شد.
نا خودآگاه خواننده نوشتار شما به یاد ایدئولوژی نا میمون مجاهدین خلق می افتد:
یا با منی یا بر منی وآنکه در میهن بماند مزدوری بیش نیست .

جناب آقای دکتر علی راسخ افشار، مسئول سابق تشکیلات کل جبههء ملی ایران "؟؟؟
(یقینا کل به معنای جهان شمول بودن این مسئولیت می باشد)

در دنیای ارتباطات کتمان نمودن تاریخ کاری عبث وبس بیهوده است ؟
ملت و بویژه نسل جوان این دیار چگونه می تواند فراموش کند که چه کسانی در راه آرمانی که شعارش را می دهندهزینه داده است یا نه؟ و چه کسانی در چه جایگاهی قرار داشته و دارند و چگونه در کوران حوادث به آنچه که شعارش را می دهند عمل نموده و ناز بالش غربت را به دردو رنج داخل میهن ترجیح می دهند. آری ما خوب به یاد داریم شما را نمی دانیم؟
چگونه می تواند فراموش کند در همه آن سالهایی که تنها و تنها یک جریان مبارز سیاسی در برابر تمامیت خواهان و استبدادیان بوده است همین اعضای جبهه ملی درون مرز که شما حال آنها را به سوءاستفاده از نام پر آوازه جبهه ملی متهم می کنیدایستادگی نمودند؟به راستی این نام پر آوازه را چه کسانی برای جبهه ملی بوجود آورده اند که شما در آنسوی آبهای میهن و آسوده از رنج زندان اینگونه از آن سخن می گویید ؟شهامت داشته باشید و بگویید کدام هزینه را بابت نام پرآوازه ای جبهه ملی که حال مدعی آن هستید متقبل شده اید؟
نه شک نکنید آوازه ای نیز که شما از آن سخن می گویید متعلق به کسانی است که بهترین سالهای عمرشان را در شرایط استبداد حاکم زیستند و لحظه ای دست از آرمان پاک مصدق و جبهه ملی بر نداشتند؟ ونه شخص آنان بلکه از آن ملتی که یگانه تکیه گاه آنان بوده اند.
کنار گود نشستن و سخن گفتن چه آسان است آن هنگام که مدعیان بی پروا و سخنوران بی عمل چه بسا لب به تهمت نیز باز کنند.
ما را هیچ ادعایی نیست.همه آنانی را که تو پنداری در اندیشه سوء استفاده از نام جبهه ملی اند هیچ ادعایی ندارند.مگرهزینه دادن در راه ملت می تواند منت و ادعایی در پی داشته باشد؟در

"جناب آقای دکتر علی راسخ افشار، مسئول سابق تشکیلات کل جبههء ملی ایران ؟؟؟"

شما که اینگونه از خطر "تعدادی از توده ای ها و اکثریتی ها و رنجبران سابق و حتی ساواکی ها و آنارشیست ها و تجزیه طلبان "سخن می گویید بهتر نیست که افشاگری؟! تاریخی تان را کامل نموده واز آنان نام برید تا
"سیه روی شود هر که در او غش بود"

بهتر نیست شمایی که اینگونه اطلاعات ارزشمندی از وجود نفوذیها دارید یکبار و برای همیشه هویت آنان را افشاءنموده تا این ملت بدانند آنچه که به عنوان جبهه ملی در داخل و اروپا وامریکا داعیه مبارزه با استبداد را دارد سرابی بیش نیست .راستی نگرانی شما نسبت به هم پیوستگی همین افراد تشکل جعلی به نام جبهه ملی چیست؟شما که پشتوانه اصیل بودن را به یدک می کشید از چه نگرانید،بگذارید ملت خودشان به داوری بنشینند و یا که شاید ملت نیز جعلی باشند؟

و وای بر ما که اینگونه تنگ نظرانه بخواهیم از اتحاد ملیون داخل و خارج بیم بر دل راه دهیم که"
"تعدادی از توده ای ها و اکثریتی ها و رنجبران سابق و حتی ساواکی ها و آنارشیست ها و تجزیه طلبان که در این سازمان و آن سازمان پرسه زده اند و اخیرا" در نشست " همبستگی" پاریس هم با حضور آقای تیرمن شرکت داشته اندو کارشان بجائی نرسیده است می خواهند با تنی چند از جبهه ی ملی های ساکن اروپا و آمریکا که بخاطر اختلافات شخصی و لج و لجبازی با آنچه بنام هسته ی اصلی جبههء ملی در اروپا و آمریکا شناخته شده است و از آن کناره گیری کرده اند، دورهم جمع شوند."
دوست عزیز امروزه هر دانشجوی سال اول ورودی دانشگاه و پی گیر مسائل سیاسی ایران می داند که درنشست پاریس هیچ نماینده ای از جبهه ملی حضور نداشته و آن یکنفری هم که بوده نه به نمایندگی از جبهه ملی بلکه شخصا در این جمع حضور داشته وچه تشکیلات درون مرز و چه تشکیلات برونمرز نیز با وی برخورد نموده ووی مجبور به استعفا نیز شده است. واساسا از کم و کیف این نشست نیز شما خارج نشینان بهتر از نیروی های داخلی آگاهی داریدکما اینکه سابقا مسئول تشکیلات کل جبهه ملی ؟؟؟نیز بوده اید.
و اما ای کاش کمی با مطالعه بیشتر سخن می گفتید و می نوشتید و سابقه؟! این عضو نفوذی رنجبران را در تشکیلات مرکزی تهران بیشتر بیان می داشتید تا همگان(خصوصا تشکیلات تهران) بدانند که وی که بوده و چگونه وارد تشکیلات تهران شده است؟ و اساسا شما چگونه به این نتیجه شگرف تشکیلاتی رسیده اید؟آنهم هزاران کیلومتر از خاک پاک میهن،و کشفی که از نگاه تیز بین اعضاء داخل در این سالها پوشیده مانده. و شاید هم شما با.....نه من که تو نیستم افکارتوهم آلود بر اندیشه ام چیره گردد.

جناب آقای دکتر"
چگونه است که همین فرد به زعم شما نفوذی بیش از همه در راه همبستگی و اتحاد نیروهای ملی در تلاش و کوشش است و متقبل بیشترین هزینه در این راه ؟
به آنچه که ارزشهای شماست سوگند افشاء کنیدکه این افشاء گری برای خیل دانشجویان و جوانانی که گرد او جمع آمده و با مکتب مصدق و جبهه ملی ادعایی شماتوسط وی آشنا شده اند بد نباشدو سرنوشت ساز.
و اما کم لطفی ننموده وافشاء کنید که :
همین شخص کسی بوده که تندترین حملات نیروهای توده ای و چپ مارکسیتسی و مذهبی رادیکال و میانه رو رادر سالهای نخست انقلاب به جان خرید اما هیچگاه از گردنو ادب خارج نشد و اینگونه و بی مهبا تهمت ناروا بر کسی بر زبان جاری نساخته است. حتی آن هنگام که بیشترین انتقادها را از یاران و جوانترها مبنی بر چرایی عدم پاسخگویی ناسزاگویان و هتاکان به جان می خرید.
نه دوست عزیز تاریخ ایران هیچگاه رشادتهای فرزندان خود را از یاد نخواهد بردچه آنان که در میهن ماندند و جز از آزادی و آزادگی هیچ نگفتند و چه یارانی که در ورای مرزهای میهن وغربت نیزهمچو دکتر مدنی بزرگ لحظه ای از یاد میهن و ملت غافل نشدند.
و سخن آخر"
جناب آقای راسخ افشار چه پسندیده می بود اگربه جای تهمت و افترا زدن به یاران حرمت نگاه می داشتید و دست در دست یاران دیرین به آنچه که می اندیشیدید اعتلاء و سرافرازی میهن بود و بس نه مشتی القاب و سمتهای دهن پرکن و ژستهای عوام فریب
. من و ما و شما به تاریخ این کشورباید پاسخ دهیم که چگونه در بزنگاه تاریخی و سرنوشت ساز کشورمان و در شرایطی که چشم امید همه نیروهای مبارز به سمت و سوی جبهه ملی معطوف شده است تازیانه در دست بانگ "یا با منی ، یا برمنی" را سر داده ایم.و دلخواش به منیت ها گرفتار کبر خودپسندی شده ایم .

م.ز

تهران/آبان ماه1386
_________________________________
E MAIL
Subject: tavahome jalie
Date: Mon, 22 Oct 2007 6:14 EST
From: [email protected]
To: [email protected]
Attachment: tavahome jali.doc
« Previous | Next »


__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around
http://mail.yahoo.com tavahome jali.doc Name: tavahome jali.doc
Type: application/msword
Encoding: base64
Description: 2536499468-tavahome jali.doc« Previous | Next »

Get Mail Create Mail Address Book Reply Reply All Forward Keep As New Delete

بازگشت به صفحه قبل   نسخه قابل چاپ   لینک دائمی به این خبر 
 
 
¤ اخبار جبهه ملی
¤ درگذشت مهندس اسماعیل حاج قاسمعلی
¤ بازداشت پیمان عارف عضو جبهه ملی ایران
¤ ادیب برومند: انحلال مجلس استیضاح مصدق را منتفی کرد
¤ نامه سخنگوی جبهه ملی ایران به بی بی سی
¤ پیام های نوروزی
¤ خورشیدی که هر روز فروزان تر از روز پیش میدرخشد/بیانیه جبـــهه ملــــی ایــــران
¤ سنگر نشین بی مدعای آزادی هوشنگ کشاورز صدر رفت
¤ تجزیه طلبی محکوم است/رئیس هیئت رهبری جبهه ملی ایران
¤ متن پیام های رهبران جبهه ملی به مناسبت پنجاهمین سال تاسیس کنفدراسیون
¤ تحلیل جبهه ملی ایران ازرویدادهای مصر
¤ دکتر علی رشیدی عضو هیئت رهبری جبهه ملی ایران به دو سال زندان و 5 سال محرومیت از حقوق اجتماعی محکوم شد
¤ بازداشت اعضاي جبهه ملي ايران در اسفراين خراسان شمالي
¤ بزرگداشت دکتر مصدق در واشنگتن/2 گزارش
¤ بزرگداشت دکتر محمد مصدق در باشگاه ملی خبرنگاران در واشنگتن دی سی شنبه 10 نوامبر 2012
¤ مشروح سومین گزارش احمد شهید در رابطه با حقوق بشر در ایران
¤ جبهه ملي ايران , نيروي هوايي و خلبانان قهرمان دفاع مقدس را گراميداشت
¤ تکدیب امضا
¤ جبهه ملی ایران: به یاری زلزله زدگان بشتابیم
¤ درگذشت رادمرد میهن دوست آقای دکترخسروسعیدی عضو حزب ایران و جبهه ملی ایران
¤ ننگ ونفرین بربیست وهشتم مرداد
¤ اسطوره مقاومت مهندس عباس اميرانتظام در بيمارستان بستري شد
¤ بیانیه ادیب برومند و جبهه ملی ایران- اروپا و آمریکا در اظهار تاثر و همدردی با هموطنان داغدیده آذربایجانی
¤ احضار كورش زعيم
¤ درود بر چهاردهم مرداد / ادیب بـرومـند- رهبر جبهه ملی ایــران
¤ جبهه ملی ایران نسل کشی مسلمانان در میانمار را محکوم میکند
¤ بیانیه ادیب بـــرومند رئیس شورای مرکزی جبهه ملی ایران به مناسبت بزرگداشت ۳۰ تیر 1331
¤ نامه سرگشاده جبهه ملی ایران به رئیس جمهور آمریکا درمورد ادعای واهی مالکیت امارات بر جزایر ایرانی
¤ عمل جراحی قلب دکتر حسین موسویان، رییس هیئت اجرایی جبهه ملی ایران
¤ گرامیداشت یکصدوسی امین زادروز دکتر محمد مصدق در پاریس و کلن
¤ یادداشت اعتراض جبهه ملی ایران به موسسه گوگل
¤ تکذیب مذاکرات جبهه ملی ایران با آقای رضا پهلوی و نزدیکان ایشان
¤ جبهه ملی ایران مهیای ستیزه گری در باره حفظ تمامیت کشور است/ادیـب بـرومـند رئیس شورای مرکزی جبهه ملی ایران
¤ پیام های نوروزی استاد ادیـب بـرومـنـد , دکتر حسین موسویان ,اقاي حسن لباسچی و مهندس كورش زعيم
¤ پیام نوروزی ادیـب بـرومـنـد
¤ دیدارسخنگو و اعضای جبهه ملی ایران با دکتر علی رشیدی
¤ بیانیه ادیـب بـــــرومــند رئیس شورای مرکزی جبهه ملی ایران درباره انتخابات اسفند ۱۳۹۰
¤ جبهه ملی ايران در انتخابات شرکت نمی کند
¤ آخرین وضعیت جبهه ملی ایران
¤ وضعیت نا مساعد جسمی حمید رضا خادم، زندانی سیاسی در بند ۳۵۰ اوین
¤ آیا جبهه ملی ایران منحل میشود؟
¤ بازجویی و بازداشت فعالان و اعضای جبهه ملی ایران
¤ ادامه بازداشتها و احضار اعضای جبهه ملی ایران به وزارت اطلاعات
¤ برگزاری جلسات شورای جبهه ملی ایران ممنوع شد
¤ احضارعیسی خان حاتمی عضو شورای مرکزی جبهه ملی ایران/ بازداشت مهندس محمد توسلی
¤ بازداشت دکتر علی رشیدی
¤ احضار ملیون به وزارت اطلاعات
¤ نشست مهرماه شوراي مركزي جبهه ملي ايران
¤ جلسه شورای مرکزی جبهه ملی ایران پنج شنبه در تهران برگزار شد
¤ جبهه ملی ایران در خارج از کشور نماینده ندارد
¤ @نامه پیمان عارف به احمدی نژاد@دیدار از پیمان عارف
© 2004 - 2011 - خبرگزاری جبهه ملی ایران - J M I N e w s . c o m - تماس با ما